Α΄ Ερασιτεχνική: Ημερομηνίες και ώρες των υπόλοιπων αγώνων

Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πιερίας, ανακοινώνεται το υπόλοιπο πρόγραμμα της Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας με ημερομηνίες και ώρες, όπως προέκυψε μετά την τροποποίηση των ημερομηνιών λόγω των αναβολών που προέκυψαν από την κακοκαιρία και έχει ως εξής :

ΑΓΩΝ. ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
23 ΚΥΡΙΑΚΗ
1 17-Μαρ-19 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
2 17-Μαρ-19 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
3 17-Μαρ-19 16:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
4 17-Μαρ-19 16:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
5 17-Μαρ-19 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 17-Μαρ-19 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
7 17-Μαρ-19 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
8 17-Μαρ-19 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
24 ΚΥΡΙΑΚΗ
1 24-Μαρ-19 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 24-Μαρ-19 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
3 24-Μαρ-19 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
4 24-Μαρ-19 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 24-Μαρ-19 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
6 24-Μαρ-19 16:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 24-Μαρ-19 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
8 24-Μαρ-19 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
25 ΤΕΤΑΡΤΗ
1 27-Μαρ-19 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 27-Μαρ-19 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
3 27-Μαρ-19 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
4 27-Μαρ-19 16:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
5 27-Μαρ-19 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
6 27-Μαρ-19 16:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
7 27-Μαρ-19 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
8 27-Μαρ-19 16:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
26 ΚΥΡΙΑΚΗ
1 31-Μαρ-19 17:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
2 31-Μαρ-19 17:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
3 31-Μαρ-19 17:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 31-Μαρ-19 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
5 31-Μαρ-19 17:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 31-Μαρ-19 17:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 31-Μαρ-19 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
8 31-Μαρ-19 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
27 ΚΥΡΙΑΚΗ
1 07-Απρ-19 17:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 07-Απρ-19 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
3 07-Απρ-19 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 07-Απρ-19 17:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
5 07-Απρ-19 17:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
6 07-Απρ-19 17:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7 07-Απρ-19 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
8 07-Απρ-19 17:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
28 ΤΕΤΑΡΤΗ
1 11-Απρ-19 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
2 11-Απρ-19 17:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
3 11-Απρ-19 17:00 ΕΞΟΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
4 11-Απρ-19 17:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
5 11-Απρ-19 17:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 11-Απρ-19 17:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
7 11-Απρ-19 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
8 11-Απρ-19 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
29 ΚΥΡΙΑΚΗ
1 14-Απρ-19 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
2 14-Απρ-19 17:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
3 14-Απρ-19 17:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 14-Απρ-19 17:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
5 14-Απρ-19 17:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 14-Απρ-19 17:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
7 14-Απρ-19 17:00 ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
8 14-Απρ-19 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012
30 ΚΥΡΙΑΚΗ
1 21-Απρ-19 17:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 21-Απρ-19 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
3 21-Απρ-19 17:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 21-Απρ-19 17:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
5 21-Απρ-19 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
6 21-Απρ-19 17:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
7 21-Απρ-19 17:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
8 21-Απρ-19 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest