Διαιτητές Τουρνουά Platamon Cup 2017

ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γηπεδο      
14:00 ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
15:00 ΔΡΑΜΑ ΑΚΑΔ ΠΠΠ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
16:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
17:00 ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ ΠΠΠ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑ Πλαταμωνα ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
   
ΣΑΒΒΑΤΟ Γηπεδο      
11:00 ΠΑΟΚ ΔΡΑΜΑ Πλαταμωνα ΣΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΣΙ
13:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΚΑΔ ΠΠΠ Πλαταμωνα ΣΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΣΙ
   
15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ ΔΡΑΜΑ Πλαταμωνα ΣΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΣΙ
16:30 ΠΑΟΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Πλαταμωνα ΣΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΣΙ
17:30 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ ΑΚΑΔ ΠΠΠ Πλαταμωνα ΣΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΣΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ Γηπεδο      
10:00 1ος Α ομιλο 2ος Β ομιλο Πλαταμωνα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΤΣΑΣ
11:00 3ος Α ομιλο 3ος Β ομιλο Πλαταμωνα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΤΣΑΣ
12:00 5ος Α ομιλο 5ος Β ομιλο Πλαταμωνα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΤΣΑΣ
15:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ Πλαταμωνα ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΠΑΤΣΑΣ
16:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟ Πλαταμωνα ΠΑΤΣΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ

 

 

 

ΓΗΠΕΔΟ

Ν. ΠΟΡΩΝ Α’

ΣΑΒΒΑΤΟ Γηπεδο  
10:00 Βrommapojkarna ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ν. Ποροι Α’ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΗΜΑΣ
11:00 ΑΡΗΣ ΟΣΦΠ Ν. Ποροι Α’ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΗΜΑΣ
12:00 ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ν. Ποροι Α’ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΗΜΑΣ
   
16:30 Βrommapojkarna ΟΣΦΠ Ν. Ποροι Α’ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΤΖΗΜΑΣ
17:30 ΑΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΡΑ Ν. Ποροι Α’ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΤΖΗΜΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ Γηπεδο  
10:00 1ος Β ομιλο 2ος Α ομιλο Ν. Ποροι Α’ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
11:00 4ος Α ομιλο 4ος Β ομιλο Ν. Ποροι Α’ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
14:00 Παιχνιδια καταξης Ν. Ποροι Α’ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
15:00 Παιχνιδια καταξης Ν. Ποροι Α’ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
16:00 Παιχνιδια καταξης Ν. Ποροι Α’ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ

 

 

 

 

 

 

ΓΗΠΕΔΟ

Ν. ΠΟΡΩΝ Β’

 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γηπεδο    
15:00 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ Ν. Ποροι Β’ ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΡΑΙ
16:00 ΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Play Zone Ν. Ποροι Β’ ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΡΑΙ
17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ ΠΑΟΚ Ν. Ποροι Β’ ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΡΑΙ
18:00 ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΑΡΗΣ Ν. Ποροι Β’ ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΤΣΑΡΑΙ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ Γηπεδο    
10:00 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Ν. Ποροι Β’ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
11:00 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ ΚΟΥΛΟΥΡΑ Ν. Ποροι Β’ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
12:00 ΠΑΟΚ ΑΡΗΣ Ν. Ποροι Β’ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
14:00 ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑ Ν. Ποροι Β’ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ ΑΡΗΣ Ν. Ποροι Β’ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
16:00 ΜΑΡΤΙΟΥ Play Zone Ν. Ποροι Β’ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
17:00 ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΛ ΞΑΝΘΗΣ Ν. Ποροι Β’ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
18:00 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ Play Zone Ν. Ποροι Β’ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΟΛΕΜΑΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ Γηπεδο    
10:00 1ος Α ομιλο 2ος Β ομιλο Ν. Ποροι Β’ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
11:00 1ος Β ομιλο 2ος Α ομιλο Ν. Ποροι Β’ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
12:00 3ος Α ομιλο 3ος Β ομιλο Ν. Ποροι Β’ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
13:00 4ος Α ομιλο 4ος Β ομιλο Ν. Ποροι Β’ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
14:00 Μικρος ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ Ν. Ποροι Β’ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
15:00 3ος Α ομιλο 4ος Β ομιλο Ν. Ποροι Β’ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
16:00 4ος Α ομιλο 3ος Β ομιλο Ν. Ποροι Β’ ΠΑΤΡΗ ΑΙΚ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γηπεδο  
14:00 ΑΡΗΣ Βrommapojkarna Λεπτοκαρυα ΦΤΑΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ
15:00 ΟΣΦΠ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Λεπτοκαρυα ΦΤΑΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ
16:00 ΚΟΥΛΟΥΡΑ Βrommapojkarna Λεπτοκαρυα ΦΤΑΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ
17:00 ΑΡΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Λεπτοκαρυα ΦΤΑΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ
18:00 ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΟΣΦΠ Λεπτοκαρυα ΦΤΑΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest