Πρόγραμμα-Βαθμολογία Α΄

Match Score
14/09/2019 17:00 N/A
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

2 - 4

14/09/2019 17:00 N/A
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

7 - 0

14/09/2019 17:00 N/A
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ

2 - 2

14/09/2019 17:00 N/A
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

2 - 1

14/09/2019 17:00 N/A
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012

0 - 0

14/09/2019 17:00 N/A
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

0 - 3

14/09/2019 17:00 N/A
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

1 - 4

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 21 20 0 1 59 - 11+48 60
2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 21 17 2 2 55 - 13+42 53
3 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 21 13 3 5 30 - 12+18 42
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 21 12 4 5 37 - 27+10 40
5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 21 12 3 6 38 - 25+13 39
6 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ 21 11 4 6 48 - 30+18 37
7 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 21 8 4 9 29 - 28+1 28
8 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 21 7 5 9 28 - 31-3 26
9 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ. ΑΓΙΑΝΝΗ 21 6 5 10 19 - 29-10 23
10 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ 21 6 3 12 28 - 36-8 21
11 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21 5 4 12 18 - 36-18 19
12 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 21 3 5 13 15 - 50-35 14
13 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 21 3 0 18 20 - 48-28 9
14 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 21 2 2 17 14 - 62-48 8

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ

ΑΓ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1
1 14/9/2019 17:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 14/9/2019 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 14/9/2019 17:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 14/9/2019 17:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 14/9/2019 17:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
6 14/9/2019 17:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
7 14/9/2019 17:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
2
1 21/9/2019 16:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 21/9/2019 16:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 21/9/2019 16:30 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 21/9/2019 16:30 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 21/9/2019 16:30 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
6 21/9/2019 16:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 21/9/2019 16:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3
1 5/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 5/10/2019 16:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 5/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
4 5/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 5/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 5/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/10/2019 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4
1 12/10/2019 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 12/10/2019 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 12/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 12/10/2019 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
5 12/10/2019 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 12/10/2019 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 12/10/2019 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5
1 19/10/2019 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
2 19/10/2019 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 19/10/2019 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 19/10/2019 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 19/10/2019 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 19/10/2019 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 19/10/2019 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
6
1 27/10/2019 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 26/10/2019 15:30 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 26/10/2019 15:30 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 26/10/2019 15:30 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
5 26/10/2019 15:30 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 26/10/2019 15:30 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 26/10/2019 15:30 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7
1 2/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 2/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
5 2/11/2019 18:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 2/11/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
7 2/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
8
1 9/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
2 9/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 9/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 9/11/2019 15:00 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 9/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 9/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 9/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
9
1 16/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 16/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
4 16/11/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 16/11/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 17/11/2019 12:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 16/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
10
1 23/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 23/11/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 23/11/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 23/11/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 23/11/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
6 23/11/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
7 23/11/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
11
1 30/11/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 30/11/2019 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 30/11/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
4 30/11/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 30/11/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
6 30/11/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 30/11/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
12
1 7/12/2019 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 7/12/2019 15:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 7/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 7/12/2019 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
5 7/12/2019 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
6 7/12/2019 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
7 7/12/2019 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
13
1 18/12/2019 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
2 18/12/2019 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
3 14/12/2019 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
4 18/12/2019 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 18/12/2019 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 14/12/2019 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 14/12/2019 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
14
1 5/1/2020 12:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 5/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
3 5/1/2020 17:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 5/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 5/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 5/1/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 5/1/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
15
1 12/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 12/1/2020 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
3 12/1/2020 17:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 12/1/2020 12:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 12/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
6 12/1/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 12/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
16
1 19/1/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 19/1/2020 12:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
3 19/1/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 19/1/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
5 19/1/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 19/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 19/1/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
17
1 26/1/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
2 26/1/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
3 26/1/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 26/1/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 26/1/2020 12:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 26/1/2020 17:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 26/1/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
18
1 2/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 2/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3 2/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 2/2/2020 12:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
5 2/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 2/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 2/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
19
1 9/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 9/2/2020 17:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 9/2/2020 12:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
4 9/2/2020 15:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 9/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 9/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
7 9/2/2020 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
20
1 16/2/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 16/2/2020 12:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
3 16/2/2020 15:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 16/2/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
5 16/2/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
6 16/2/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
7 16/2/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
21
1 23/2/2020 15:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
2 23/2/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
3 23/2/2020 12:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
4 23/2/2020 15:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
5 23/2/2020 15:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 23/2/2020 15:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
7 23/2/2020 15:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
22
1 8/3/2020 15:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
2 8/3/2020 15:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 8/3/2020 15:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
4 8/3/2020 15:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
5 8/3/2020 15:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
6 8/3/2020 17:30 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 8/3/2020 15:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
23
1 15/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
2 15/3/2020 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 15/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
5 15/3/2020 12:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
6 15/3/2020 16:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
7 15/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
24
1 22/3/2020 16:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
2 22/3/2020 16:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012
3 22/3/2020 16:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 22/3/2020 16:00 Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 22/3/2020 16:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 22/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998
7 22/3/2020 16:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
25
1 29/3/2020 16:00 ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
2 29/3/2020 16:00 Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
3 29/3/2020 16:00 Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
4 29/3/2020 16:00 Β  Δ.Α.Κ. ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
5 29/3/2020 16:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
6 29/3/2020 16:00 Ν.ΠΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
7 29/3/2020 16:00 Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
26
1 5/4/2020 17:00 ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
2 5/4/2020 17:00 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
3 5/4/2020 17:00 Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
4 5/4/2020 17:00 ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
5 5/4/2020 17:00 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
6 5/4/2020 17:00 ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 5/4/2020 17:00 ΚΟΡΙΝΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998