Πρόγραμμα-Βαθμολογία Β΄

Match Score
15/09/2019 17:00 N/A
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017

1 - 1

15/09/2019 17:00 N/A
25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ

1 - 1

15/09/2019 17:00 N/A
ΠΙΝΔΟΣ Α.ΑΓΙΑΝΝΗ Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ

3 - 2

15/09/2019 17:00 N/A
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ

6 - 1

15/09/2019 17:00 N/A
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

0 - 0

15/09/2019 17:00 N/A
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

1 - 0

15/09/2019 17:00 N/A
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

1 - 0

ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

Rank
9
Matches
20
Won
7
Tied
6
Lost
7

 

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΓ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1
1 15/9/2019 17:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 15/9/2019 17:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 15/9/2019 17:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 15/9/2019 17:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
5 15/9/2019 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 15/9/2019 17:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
7 15/9/2019 17:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
2
1 22/9/2019 16:30 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 22/9/2019 16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 22/9/2019 16:30 Β  Δ.Α.Κ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 22/9/2019 16:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 22/9/2019 16:30 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6 22/9/2019 16:30 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 22/9/2019 16:30 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
3
1 6/10/2019 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 6/10/2019 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 6/10/2019 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 6/10/2019 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
5 6/10/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 6/10/2019 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7 6/10/2019 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
4
1 13/10/2019 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 13/10/2019 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 13/10/2019 12:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
4 13/10/2019 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 13/10/2019 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 13/10/2019 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 13/10/2019 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5
1 20/10/2019 16:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 20/10/2019 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
3 20/10/2019 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4 20/10/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 20/10/2019 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
6 20/10/2019 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 20/10/2019 12:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6
1 27/10/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 27/10/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 27/10/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 27/10/2019 11:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
5 27/10/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 27/10/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7 27/10/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7
1 10/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 10/11/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 10/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
4 10/11/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 3/11/2019 11:30 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 10/11/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
7 10/11/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8
1 17/11/2019 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
2 17/11/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 17/11/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
4 17/11/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 17/11/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
6 17/11/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 17/11/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
9
1 24/11/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 24/11/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 24/11/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
4 24/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 24/11/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
6 24/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 24/11/2019 11:30 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
10
1 1/12/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 1/12/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 1/12/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
4 1/12/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5 1/12/2019 11:30 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 1/12/2019 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7 1/12/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
11
1 8/12/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 8/12/2019 11:30 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 8/12/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 8/12/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 8/12/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 8/12/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 8/12/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
12
1 15/12/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 15/12/2019 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
3 15/12/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 15/12/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
5 15/12/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 15/12/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 15/12/2019 11:30 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
13
1 22/12/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 22/12/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 22/12/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
4 22/12/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 22/12/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
6 22/12/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 22/12/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
14
1 4/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 4/1/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 4/1/2020 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 4/1/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
5 4/1/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 4/1/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 4/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
15
1 11/1/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 11/1/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 11/1/2020 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 11/1/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 11/1/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
6 11/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 11/1/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
16
1 18/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 18/1/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 18/1/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 18/1/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 18/1/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 18/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 18/1/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
17
1 25/1/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 25/1/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
3 25/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 25/1/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
5 25/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 25/1/2020 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 25/1/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
18
1 1/2/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 1/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
3 1/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 1/2/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
5 1/2/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 1/2/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 1/2/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
19
1 8/2/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 8/2/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 8/2/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
4 8/2/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 8/2/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
6 8/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 8/2/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
20
1 15/2/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 15/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/2/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 15/2/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
5 15/2/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 15/2/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 15/2/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
21
1 22/2/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 22/2/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 22/2/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 22/2/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 22/2/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 22/2/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
7 22/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
22
1 7/3/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
2 7/3/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
3 7/3/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 7/3/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 7/3/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 7/3/2020 15:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7 7/3/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
23
1 14/3/2020 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 14/3/2020 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
3 14/3/2020 16:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 14/3/2020 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 14/3/2020 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 14/3/2020 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 14/3/2020 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
24
1 21/3/2020 16:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
2 21/3/2020 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 21/3/2020 16:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
4 21/3/2020 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 21/3/2020 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
6 21/3/2020 16:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 21/3/2020 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
25
1 28/3/2020 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 28/3/2020 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 28/3/2020 16:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 28/3/2020 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
5 28/3/2020 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 28/3/2020 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 28/3/2020 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
26
1 4/4/2020 17:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 4/4/2020 17:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 4/4/2020 17:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
4 4/4/2020 17:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 4/4/2020 17:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
6 4/4/2020 17:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 4/4/2020 17:00 ΒΡΟΝΤΟΥΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ