Πρόγραμμα-Βαθμολογία Γ’

Match Score
05/10/2019 16:00 N/A
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

6 - 1

05/10/2019 16:00 N/A
ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

1 - 3

05/10/2019 16:30 N/A
ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

1 - 2

06/10/2019 15:00 N/A
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

1 - 1

06/10/2019 15:00 N/A
ΠΡΟΟΔΟΣ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΕ ΚΟΥΚΟΥ

2 - 1

06/10/2019 15:00 N/A
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ-Β

0 - 1

Pos   Team Pld W T L GoalsDiff Pts
1 ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης 13 11 0 2 31 - 8+23 33
2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13 10 0 3 32 - 18+14 30
3 ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ 13 9 1 3 34 - 20+14 28
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 13 8 1 4 28 - 17+11 25
5 ΠΡΟΟΔΟΣ Π. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 13 8 0 5 28 - 26+2 24
6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ 13 7 0 6 43 - 25+18 21
7 ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13 5 1 7 28 - 30-2 16
8 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ 13 4 2 7 20 - 25-5 14
9 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ 13 4 2 7 17 - 26-9 14
10 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ 13 4 2 7 21 - 35-14 14
11 ΑΕ ΚΟΥΚΟΥ 13 2 1 10 18 - 37-19 7
12 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑ-Β 13 1 0 12 7 - 40-33 3

 

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΓ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1
1 6/10/2019 16:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 6/10/2019 16:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 6/10/2019 16:00 ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 5/10/2019 16:30 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 5/10/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
6 5/10/2019 16:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2
1 13/10/2019 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 13/10/2019 16:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
3 13/10/2019 16:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 12/10/2019 16:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
5 12/10/2019 16:00 ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 12/10/2019 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
3
1 20/10/2019 12:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
2 20/10/2019 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 20/10/2019 16:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 19/10/2019 16:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 19/10/2019 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 20/10/2019 16:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
4
1 27/10/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 27/10/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 27/10/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 27/10/2019 11:00 ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 26/10/2019 15:30 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 26/10/2019 15:30 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5
1 3/11/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
2 3/11/2019 11:30 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 3/11/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 2/11/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 2/11/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 2/11/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6
1 10/11/2019 11:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
2 10/11/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
3 10/11/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 9/11/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 9/11/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 9/11/2019 15:00 ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7
1 17/11/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 17/11/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 17/11/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
4 16/11/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 16/11/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 16/11/2019 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
8
1 24/11/2019 11:30 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
2 24/11/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 24/11/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 23/11/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5 23/11/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 23/11/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
9
1 1/12/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 1/12/2019 11:30 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 1/12/2019 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
4 30/11/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 30/11/2019 15:00 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
6 1/12/2019 11:30 ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10
1 8/12/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
2 8/12/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 8/12/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
4 7/12/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
5 7/12/2019 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 7/12/2019 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
11
1 15/12/2019 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 15/12/2019 11:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 15/12/2019 11:30 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 15/12/2019 11:30 ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 22/12/2019 15:00 ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 21/12/2019 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12
1 4/1/2020 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 4/1/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 4/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
4 5/1/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
5 5/1/2020 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 5/1/2020 12:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
13
1 11/1/2020 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
2 11/1/2020 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
3 11/1/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4 12/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
5 12/1/2020 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
6 11/1/2020 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
14
1 18/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
2 18/1/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
3 18/1/2020 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 19/1/2020 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 19/1/2020 12:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 19/1/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15
1 25/1/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
2 25/1/2020 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 25/1/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 26/1/2020 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 26/1/2020 17:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
6 26/1/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
16
1 1/2/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2 1/2/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
3 1/2/2020 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 2/2/2020 15:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
5 2/2/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
6 2/2/2020 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
17
1 8/2/2019 15:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
2 8/2/2019 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
3 8/2/2019 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 9/2/2019 15:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 9/2/2019 17:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 9/2/2019 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
18
1 15/2/2020 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
2 15/2/2020 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
3 15/2/2020 15:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
4 16/2/2020 15:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
5 16/2/2020 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 16/2/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
19
1 22/2/2020 15:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
2 22/2/2020 15:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 22/2/2020 15:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 23/2/2020 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
5 23/2/2020 12:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
6 23/2/2020 15:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20
1 8/3/2020 12:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ
2 8/3/2020 12:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
3 8/3/2020 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 8/3/2020 12:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
5 8/3/2020 12:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6 8/3/2020 12:00 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
21
1 15/3/2019 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 15/3/2019 12:00 Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3 15/3/2019 12:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
4 15/3/2019 12:00 ΣΕΒΑΣΤΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
5 15/3/2019 12:00 ΕΛΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
6 15/3/2019 12:00 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
22
1 22/3/2019 12:00 Κ.ΜΗΛΙΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 22/3/2019 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 22/3/2019 12:00 ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
4 22/3/2019 12:00 ΑΛΩΝΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
5 22/3/2019 12:00 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β
6 22/3/2019 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ