Κύπελλο

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ

Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ. Πιερίας, Νέα Έφεσος, 60100, τηλ.: 235102756, Fax: 23510-38165

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2016-2017

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 7/12/2016 2:15 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ
2 7/12/2016 2:15 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
3 7/12/2016 2:15 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
4 7/12/2016 2:15 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 26/10/2016 3:15 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2 5
2 26/10/2016 3:15 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ 4 0
3 26/10/2016 3:15 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 4 1
4 9/11/2016 2:15 Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 4 0
5 26/10/2016 3:15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 0 5
6 9/11/2016 2:15 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 1 0
7 26/10/2016 3:15 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0 4
8 26/10/2016 3:15 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 1 0
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 28/9/2016 3:45 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 4 6
2 5/10/2016 3:45 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 2 1
3 28/9/2016 3:45 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ 4 5
4 28/9/2016 3:45 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 1 4
5 28/9/2016 3:45 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ 5 0
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 3/9/2016 4:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 1 3
2 4/9/2016 4:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1 3
3 3/9/2016 4:30 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ 0 2
4 4/9/2016 4:30 ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ Πιερ’ιων Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ 1 2
5 3/9/2016 4:30 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 1
6 3/9/2016 4:30 ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 1 4
7 7/9/2016 4:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 1 0
8 3/9/2016 4:30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 6 7
9 4/9/2016 4:30 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 4 2
10 4/9/2016 4:30 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 2 1
11 4/9/2016 4:30 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 1 0
12 4/9/2016 4:30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ 1 6
13 4/9/2016 4:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2 5
14 4/9/2016 4:30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 1 2
15 4/9/2016 4:30 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 0 5
16 4/9/2016 4:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 1 2
Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest