ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 13 & 14-01-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-4 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 13:00 ΑΝΔΡΕΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 10:00 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 10:00 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 11:10 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
           
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 11:10 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΚΑΤΑΧΑ 13-01-2018 10:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-01-2018 12:30 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 10:00 ΤΖΗΜΑΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 11:00 ΤΖΗΜΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 10:00 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 10:00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 11:10 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 11:10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 12:25 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 12:25 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 14-01-2018 11:00 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΓΚΙΟΚΑ ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-01-2018 13:40 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΤΖΗΜΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 14-01-2018 10:00 ΤΣΑΡΑΙ ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest