ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 21 & 22-04-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 12:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 14:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 21-04-2018 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 21-04-2018 11:10
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 21-04-2018 12:20
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 21-04-2018 13:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 13:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΑΚΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 13:30
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (’03) ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 09:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 10:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2018 12:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2018 10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 10:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2018 11:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 22-04-2018 11:30
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 11:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 12:15
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2018 12:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 22-04-2018 12:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 10:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 22-04-2018 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 11:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 12:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2018 12:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2018 12:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 10:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 11:15
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 22-04-2018 11:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ 22-04-2018 12:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 22-04-2018 12:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 22-04-2018 13:45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (04) ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2018 09:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 22-04-2018 11:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/04, ΩΡΑ – 19:00

Κατά τη Β’ ΦΑΣΗ των Πρωταθλημάτων Υποδομής ΟΛΟΙ οι αγώνες του ΠΑΙΔΙΚΟΥ διεξάγονται κάθε Σάββατο και Κυριακή και στους δύο (2) Ομίλους.

Σε περίπτωση κατά την οποία υπάρχει αδυναμία διεξαγωγής του αγώνα (από τη μία η/και τις δύο ομάδες) τότε ο αγώνας διαξάγεται ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ, σε ημέρα και ώρα που θα ορίσει η ΕΠΣ, το ταχύτερο δυνατό.

Οι αγώνες Προτζούνιορ, Τζούνιορ και Προπαιδικό -εκτός από τα γνωστά αθλητικά κέντρα διεξαγωγής τους (4)- κατά τη Β’ ΦΑΣΗ, θα διεξάγονται και σε έδρες Ακαδημιών που έχουν δηλώσει δυνατότητα διεξαγωγής αγώνων (Εξοπλισμός γηπέδων, Ιατρική Κάλυψη, Διαιτητές Αγώνων).

Την Κυριακή 22 Απριλίου, αγώνες των ανωτέρω τριών (3) κατηγοριών θα διεξαχθούν στο γήπεδο των Νέων Πόρων, την Κυριακή 29 Απριλίου στο γήπεδο του Νέου Κεραμιδίου, την Κυριακή 6 Μαίου στο γήπεδο του Ατρομήτου, και την Κυριακή 20 Μαίου, στο γήπεδο του Μακρυγιάλου.

Το Πρωτάθλημα αναμένεται να Ολοκληρωθεί το Σαββατοκύριακο 2/3 Ιουνiου.

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest