ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ 20 & 21-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-04-2019 13:00
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 & -2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 09:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 10:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 11:30
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 12:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1, -2 & -3, ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ -1 & – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & –2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 12:15
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -3, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 09:45
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 12:15
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-04-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΥ “ΠΙΣΩ” 20-04-2019 10:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 11:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 10:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 11:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 21-04-2019 12:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 13:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-04-2019 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 11:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:15 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 12:15 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 13:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-04-2019 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21-04-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ “ΠΙΣΩ” 21-04-2019 11:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 21-04-2019 11:00

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest