Πρόγραμμα Αγώνων Υποδομής 16 & 17-03-2019


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:50
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 11:40
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 12:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 13:20

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 12:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 13:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 16-03-2019 14:00
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 10:45
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 12:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 13:15
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 13:15
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ,

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 09:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-03-2019 09:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16-03-2019 10:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 16-03-2019 10:30
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

 

 

 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 11:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 12:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 12:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 10:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 10:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 11:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 13:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 13:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 14:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 09:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 10:45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 12:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 12:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 13:15

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 09:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 10:45
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 17-03-2019 13:15

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΣΒΟΡΩΝΟΥ 17-03-2019 10:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 17-03-2019 10:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 17-03-2019 10:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 17-03-2019 12:00
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest