Πρόγραμμα Υποδομής 05 & 06-05-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 10:30
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 12:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 12:00  
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 13:15  
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 13:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 09:15
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 05-05-2018 10:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 05-05-2018 10:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (’03) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ – ΔΕΥΤ. 07-05-2018 18:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΩΣΙΑΚΟ – ΤΕΤ. 09-05-2018 18:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 10:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 10:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 11:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 11:30
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 12:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 13:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 09:45
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 12:15
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 12:15
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 12:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 13:15


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 06-05-2018 11:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 13:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (04) ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 09:15
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 06-05-2018 10:40

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest