Πρόγραμμα Υποδομής 08 & 09-12-2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 – 2019  —  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΗΣ & 9ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                       ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018             6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 10:30 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 11:20 ΣΤΥΛΟΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 12:10 ΣΤΥΛΟΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 13:00 ΤΣΑΡΑΪ
ΡΕΠΩ: ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018             6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 08-12-2018 09:30 ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 08-12-2018 10:30 ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 08-12-2018 11:30 ΡΟΥΚΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 08-12-2018 12:30 ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 08-12-2018 13:30 ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018            6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 09:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 10:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 10:45 ΤΣΑΡΑΪ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 12:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 13:15 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 13:15 ΡΟΥΚΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018               3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 09:30 ΤΣΑΡΑΪ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 12:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 14:30 ΤΣΑΡΑΪ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08-12-2018 14:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018                  4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 08-12-2018 10:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018         7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 08-12-2018 12:30 ΒΕΛΛΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 – 2019  —  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΗΣ & 9ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                             ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018           6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 10:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 10:50 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 11:40 ΣΤΥΛΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 13:20 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 14:10 ΣΤΥΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018                6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 09-12-2018 09:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 09-12-2018 10:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 09-12-2018 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 09-12-2018 11:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 09-12-2018 11:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 09-12-2018 12:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 09-12-2018 12:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 09-12-2018 13:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 09-12-2018 13:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 09-12-2018 14:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 09-12-2018 14:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                            ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018             6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 09:30 ΤΣΑΡΑΪ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 09:30 ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 10:45 ΤΣΑΡΑΪ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 10:45 ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 13:15 ΓΚΙΟΣΗ Μ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 13:15 ΤΣΑΡΑΪ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018             3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 12:00 ΤΣΑΡΑΪ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 09-12-2018 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’                     ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018          4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 09-12-2018 10:30 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 09-12-2018 10:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 09-12-2018 10:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                 ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018              7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 09-12-2018 10:30 ΒΕΛΛΗΣ Γ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 09-12-2018 10:30 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest