Πρόγραμμα Υποδομής 09 & 10-12-2017

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 11:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 12:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 9-12-2017 12:10
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 9-12-2017 13:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ    
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ    
ΡΕΠΟ: ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 9-12-2017 09:50
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 11:15
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 9-12-2017 11:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 13:45
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 11:15
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 9-12-2017 12:00
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 12:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 12:30
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 13:45
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 3-0 α.α.    
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 9-12-2017 09:45
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ 9-12-2017 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 10-12-2017 11:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 9-12-2017 13:15

 

 

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-12-2017 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-12-2017 11:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-12-2017 12:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 10-12-2017 13:00

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 10-12-2017 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-12-2017 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΓΙΩΤΣΑ 10-12-2017 10:50
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 10-12-2017 11:55
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 12:10
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 12:10
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 13:15
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 13:15

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-12-2017 11:15
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 10:55
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 10:55
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 10-12-2017 12:30

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-12-2017 09:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 10-12-2017 10:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΠΑΝΘΗΡΕΣ Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 10-12-2017 10:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 10-12-2017 13:00

 

 

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest