Πρόγραμμα Υποδομής 15 & 16-12-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’       ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018     7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 10:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 11:20
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 12:10
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’      ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018         7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 15-12-2018 10:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 15-12-2018 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 15-12-2018 11:00
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 15-12-2018 11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 15-12-2018 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 15-12-2018 12:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 15-12-2018 13:00
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 15-12-2018 13:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 15-12-2018 14:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’          ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018     7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 10:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 10:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 12:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1,  ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’        ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018     4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 09:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 09:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 13:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 15-12-2018 13:15
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’       ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018      4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 15-12-2018 10:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Ι. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ 15-12-2018 11:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’      ΣΑΒΒΑΤΟ 15-12-2018     8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 15-12-2018 14:00
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’             ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018          7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 10:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 10:50
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 11:40
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 13:20

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018        7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 16-12-2018 09:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 16-12-2018 10:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 16-12-2018 11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 16-12-2018 12:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 16-12-2018 13:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 16-12-2018 14:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’        ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018      7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 09:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 09:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 10:45
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 10:45
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 12:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 13:15

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018       4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16-12-2018 12:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’                     ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018       4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 16-12-2018 10:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 16-12-2018 10:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                 ΚΥΡΙΑΚΗ 16-12-2018       8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 16-12-2018 10:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 16-12-2018 13:00
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest