Πρόγραμμα Υποδομής 19 & 20-05-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 12:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 13:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 10:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 09:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 09:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 10:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2018 11:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Ν. ΠΟΡΡΩΝ 19-05-2018 11:30

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 09:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 10:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 11:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 09:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 10:30
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 11:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 10:15
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 09:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 10:10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 11:20
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 09:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 10:10
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-05-2018 11:20


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 10:15
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 11:30
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-05-2018 11:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 20-05-2018 10:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 20-05-2018 12:30

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest