Πρόγραμμα Υποδομής 2 & 3-12-2017

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 10:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 2-12-2017 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 11:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 12:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 2-12-2017 12:00
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1, Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ

 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 09:45
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 2-12-2017 10:50
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 12:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 2-12-2017 12:50
ΡΕΠΟ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 09:45
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 11:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 12:15
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ

 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΡΙΤΣΑΣ 2-12-2017 10:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 2-12-2017 10:30
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ “Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ” 2-12-2017 10:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 2-12-2017 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 2-12-2017 13:30

 

 

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 10:00
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 10:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 11:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 12:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 12:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 13:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 13:00

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 09:30
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 09:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 10:40
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 10:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 11:50
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 3-12-2017 13:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 14:30

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 09:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 10:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 12:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 13:15
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 13:15
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 3-12-2017 14:30

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 3-12-2017 10:30
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-12-2017 10:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 3-12-2017 10:30

 

Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest