Πρόγραμμα Υποδομής 20 & 21-10-2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                                ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 10:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 12:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 13:45
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7vs 7 / 2X25                               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20-10-2018 09:30
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20-10-2018 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20-10-2018 11:30
ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20-10-2018 12:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 20-10-2018 13:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                              ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 10:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 10:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 12:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 12:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 13:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 13:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΟΣΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2Χ30’                               ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-10-2018 09:15

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2Χ35’                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 20-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20-10-2018 10:30

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5vs 5 / 2X20’                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 10:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 11:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 13:00
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 14:00

 

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7vs 7 / 2X25’                                ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΓΙΩΤΣΑ 21-10-2018 09:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-10-2018 09:30
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 21-10-2018 10:30
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-10-2018 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 21-10-2018 11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-10-2018 11:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 21-10-2018 12:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-10-2018 12:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 21-10-2018 13:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 21-10-2018 13:30

 

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                                ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 09:15
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 10:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 11:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 13:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 14:15

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2Χ30’                                ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 09:15
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 10:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006- 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 11:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 21-10-2018 14:15

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2Χ35’                           ΚΥΡΙΑΚΗ 21-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 21-10-2018 10:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ Γ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ 21-10-2018 10:30

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: K – 16  / 11 vs 11 / 2Χ40’                           KYRIAKH 21-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ 21-10-2018 10:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 21-10-2018 10:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 21-10-2018 10:30
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest