Πρόγραμμα Υποδομής 28 & 29-04-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 12:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 13:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 28-04-2018 09:50
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 28-04-2018 12:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 28-04-2018 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 28-04-2018 13:20

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΑΚΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 28-04-2018 10:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 28-04-2018 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 28-04-2018 11:15
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 28-04-2018 11:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (’04) ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 09:20
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 (’03) ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 10:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 28-04-2018 13:20

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 10:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 10:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 11:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 11:30
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 12:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΓΙΩΤΣΑ 29-04-2018 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 12:30
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 29-04-2018 12:50

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ                                                     ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 09:50
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 29-04-2018 09:50
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 11:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΓΙΩΤΣΑ 29-04-2018 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 12:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 12:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 12:10

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 09:45
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 11:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ 29-04-2018 12:15
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 13:10

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 09:20
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 29-04-2018 10:40

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest