Πρόγραμμα Υποδομής 3 & 4-11-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                       ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018              3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 11:20
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 12:10
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 13:00
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1,ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018                 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 03-11-2018 09:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 03-11-2018 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 03-11-2018 11:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΕ  ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 03-11-2018 12:30
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 03-11-2018 13:30
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018               3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 10:15
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 11:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 12:45
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 12:45
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 14:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 14:00
ΡΕΠΩ:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018               1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 09:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 10:15
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-11-2018 11:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                     ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018               1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 03-11-2018 12:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018              4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 03-11-2018 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 03-11-2018 10:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 03-11-2018 10:30
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                             ΚΥΡΙΑΚΗ 04-11-2018              3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 10:00
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 10:50
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 11:40
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 12:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’                                        ΚΥΡΙΑΚΗ 04-11-2018            3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 04-11-2018 09:30
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 04-11-2018 09:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 04-11-2018 10:30
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 04-11-2018 10:30
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 04-11-2018 11:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 04-11-2018 11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 04-11-2018 12:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 04-11-2018 12:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 04-11-2018 13:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 04-11-2018 13:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’                            ΚΥΡΙΑΚΗ 04-11-2018             3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 09:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 10:15
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 11:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 12:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 14:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                      ΚΥΡΙΑΚΗ 04-11-2018                1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 09:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 10:15
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ –ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 04-11-2018 12:45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’                     ΚΥΡΙΑΚΗ 04-11-2018                  1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 04-11-2018 10:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Γ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ 04-11-2018 10:30
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 04-11-2018 11:00

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest