Πρόγραμμα Υποδομής

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                                     ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 12:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 19-12-2015 11:00
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 19-12-2015 12:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                            ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 10:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΡΕΝΑ 19-12-2015 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΡΕΝΑ 19-12-2015 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΡΕΝΑ 19-12-2015 12:00
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 19-12-2015 10:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 11:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 13:00
ΝΕΦΕΛΕΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 14:30
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-12-2015 16:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 19-12-2015 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ Β’ ΔΑΚ 19-12-2015 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ 19-12-2015 11:00

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 10:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 11:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 12:0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-1 ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 10:00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-12-2015 10:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ ΓΙΩΤΣΑ 20-12-2015 11:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                                   ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 11:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 13:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 14:30
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 20-12-2015 16:0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                                          ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΑΙ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 20-12-2015 11:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. Ν. ΖΩΗΣ 20-12-2015 10:30
Κοινοποιήστε...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.