Πρόγραμμα Υποδομής
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 10:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 12:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 19-12-2015 | 11:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 19-12-2015 | 12:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 10:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 10:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΡΕΝΑ | 19-12-2015 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΡΕΝΑ | 19-12-2015 | 11:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΡΕΝΑ | 19-12-2015 | 12:00 |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 19-12-2015 | 10:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 11:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 13:00 |
ΝΕΦΕΛΕΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 14:30 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-12-2015 | 16:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 19-12-2015 | 11:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | Β’ ΔΑΚ | 19-12-2015 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | 19-12-2015 | 11:00 |
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 11:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 12:0 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-1 | ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 10:00 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 10:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 20-12-2015 | 10:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 20-12-2015 | 11:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 11:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 13:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 14:30 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-12-2015 | 16:0 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-12-2015
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-12-2015 | 11:00 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. Ν. ΖΩΗΣ | 20-12-2015 | 10:30 |