ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΔΟΜΏΝ 10 & 11-11-2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’             ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018               4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 10:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 10:50 ΡΟΥΚΑΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 11:40 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 12:30 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’           ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018             4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-11-2018 09:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-11-2018 10:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-11-2018 11:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-11-2018 12:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 10-11-2018 13:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’              ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018           4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 10:15 ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 10:15 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 11:30 ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 11:30 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 12:45 ΧΑΛΚΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’           ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018               1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 09:00 ΓΚΟΛΕΜΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 09:00 ΡΟΥΚΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΡΗΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 10-11-2018 12:45 ΡΟΥΚΑΣ
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X30’            ΣΑΒΒΑΤΟ 10-11-2018           1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ 10-11-2018 10:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 03-11-2018          5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 10-11-2018 10:30 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 10-11-2018 10:30 ΒΕΛΛΗΣ
ΡΕΠΩ: ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’                   ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018         4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 10:00 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 10:50 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 11:40 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 12:30 ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’              ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018           4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-11-2018 09:30 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 11-11-2018 09:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-11-2018 10:30 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 11-11-2018 10:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ -1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-11-2018 11:30 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 11-11-2018 11:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-11-2018 12:30 ΠΑΤΖΙΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 11-11-2018 12:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-11-2018 13:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 11-11-2018 13:30 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 11-11-2018 14:30 ΓΚΟΛΕΜΑΣ

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’             ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018           4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 09:00 ΒΕΛΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 10:15 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 10:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 11:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 14:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’                ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018          1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 11:30 ΠΑΤΡΗ ΕΛ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 12:45 ΠΑΤΡΗΕΛ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 11-11-2018 12:45 ΛΕΦΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018          1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 11-11-2018 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 11-11-2018 10:30 ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 11-11-2018                            5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 11-11-2018 10:30 ΡΟΥΚΑΣ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest