Πρόγραμμα Υποδομών 13 & 14-10-2018

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12                                                            ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 KATERINI FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 09:20 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 10:45 ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 10:45 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 12:10 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 KATERINI FC – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 12:10 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ
KATERINI FC – 1 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 13:30 ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9                                             ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 13-10-2018 09:20 ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΟΣ
ΡΕΠΩ:

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11                                        ΣΑΒΒΑΤΟ 13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 13-10-2018 10:30 ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 KATERINI FC ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-10-2018 12:10 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: K – 16                                           ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 13-10-2018 10:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 13-10-2018 10:30 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 13-10-2018 10:30 ΠΑΝΤΖΙΑΛΑΣ
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12                                                             ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 09:20 ΛΕΦΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 10:40 ΛΕΦΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 12:00 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 13:20 ΠΑΤΡΗ ΕΛ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9                                               ΚΥΡΙΑΚΗ 14-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 09:20 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 10:45 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 12:10 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 13:30 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 14-10-2018 14:50 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest