Πρόγραμμα Υποδομών 18 & 19-05-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 18ΗΣ & 19ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 13:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 11:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 09:45
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 12:15

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 18-05-2019 10:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 18-05-2019 13:30

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 11:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 11:00
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 12:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 13:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2019 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 19-05-2019 14:00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 11:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 12:15

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 09:45
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 19-05-2019 12:15

 

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest