Πρόγραμμα Υποδομών 7 & 8-3-2020

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 07 & 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020 

Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’               ΣΑΒΒΑΤΟ  07-03-2020  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 10:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 11:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 12:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 13:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’               ΣΑΒΒΑΤΟ  07-03-2020  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 07/03/20 10:00  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΓΙΩΤΣΑ 07/03/20 10:00  
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 07/03/20 11:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 07/03/20 11:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 07/03/20 12:00  
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 ΓΙΩΤΣΑ 07/03/20 12:00  
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 07/03/20 13:00  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 07/03/20 13:00  
ΡΕΠΩ: ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  07-03-2020  

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 09:20  
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 10:30  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 11:40  
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 12:50  
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 12:50  
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 14:00  
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ , ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ  07-03-2020    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 09:20
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 11:40
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2   Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 07/03/20 14:00
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 07 & 08 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020  

Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’             ΚΥΡΙΑΚΗ 08-03-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 10:00 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 10:50 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 11:40 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 12:30 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 13:20 ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’             ΚΥΡΙΑΚΗ 08-03-2020

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 08/03/20 10:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 08/03/20 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 08/03/20 12:00
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 08/03/20 13:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 08-03-2020    

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 09:20
AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 10:30
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 12:50
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 12:50
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 14:00

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’              ΚΥΡΙΑΚΗ 08-03-2020     

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 09:20
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 10:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 11:40
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 11:40
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 08/03/20 14:00
  • ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
    ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
    ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.
  • ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
  • ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
  • ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.