Β΄ Ερασιτεχνική, Πρόγραμμα Αγώνων Play-Off και Play-Out
ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OFF
Αγωνιστική | α/α | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος |
1 | ||||||
1 | Σάββατο, 22 Απριλίου 2023 | 17:00 | Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | |
2 | Σάββατο, 22 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | |
3 | Σάββατο, 22 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΛΟΦΟΥ | Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ | |
2 | ||||||
1 | Σάββατο, 29 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | |
2 | Σάββατο, 29 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΛΟΦΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | |
3 | Σάββατο, 29 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΕΞΟΧΗΣ | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ | |
3 | ||||||
1 | Τετάρτη, 3 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ | |
2 | Τετάρτη, 3 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΕΞΟΧΗΣ | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | |
3 | Τετάρτη, 3 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ | |
4 | ||||||
1 | Κυριακή, 7 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΛΟΦΟΥ | Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | |
2 | Κυριακή, 7 Μαΐου 2023 | 17:00 | Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | |
3 | Κυριακή, 7 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΛΟΦΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | |
5 | ||||||
1 | Κυριακή, 14 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ | |
2 | Κυριακή, 14 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΛΟΦΟΥ | Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | |
3 | Κυριακή, 14 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΕΞΟΧΗΣ | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ |
ΑΓΩΝΕΣ PLAY-OUT
Αγωνιστική | α/α | Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Γηπεδούχος | Φιλοξενούμενος |
1 | ||||||
1 | Σάββατο, 22 Απριλίου 2023 | 17:00 | Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ | Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | |
2 | Σάββατο, 22 Απριλίου 2023 | 17:00 | Α.ΑΓΙΑΝΝΗ | ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 | |
3 | Σάββατο, 22 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΡΕΠΩ | |
2 | ||||||
1 | Σάββατο, 29 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΒΡΥΑΣ | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ | |
2 | Σάββατο, 29 Απριλίου 2023 | 17:00 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | |
3 | Σάββατο, 29 Απριλίου 2023 | 17:00 | Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ | Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΡΕΠΩ | |
3 | ||||||
1 | Τετάρτη, 3 Μαΐου 2023 | 17:00 | Α.ΑΓΙΑΝΝΗ | ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ | Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | |
2 | Τετάρτη, 3 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | |
3 | Τετάρτη, 3 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 | ΡΕΠΩ | |
4 | ||||||
1 | Κυριακή, 7 Μαΐου 2023 | 17:00 | Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ | Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | |
2 | Κυριακή, 7 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΒΡΥΑΣ | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 | |
3 | Κυριακή, 7 Μαΐου 2023 | 17:00 | Α.ΑΓΙΑΝΝΗ | ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ | ΡΕΠΩ | |
5 | ||||||
1 | Κυριακή, 14 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 | Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | |
2 | Κυριακή, 14 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ | |
3 | Κυριακή, 14 Μαΐου 2023 | 17:00 | ΒΡΥΑΣ | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | ΡΕΠΩ |