- Sample Page
- Εκτελεστική Επιτροπή
- Η Ένωση
- Επιτροπές
- Αθλητικό Κέντρο
- Μέλη Ε.Π.Σ. Πιερίας
- Ποινολόγια
- Διοργανώσεις
- Μεικτών Ομάδων
- Ενημέρωσης & Δημοσίων Σχέσεων
- Διαιτησία
- Μεικτές Ομάδες
- Προκηρύξεις
- Κανονισμοί
- Αρχείο
- Επικοινωνία
- Έντυπα – Βιβλιοθήκη
- Γιατροί Αγώνων
- Ορισμός Διαιτητών Πρωταθλήματος & Κυπέλλου
- Εκδηλώσεις
- Επικοινωνία με Ομάδες
- Calendar
- ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΕΩΝ, ΤΕΤΑΡΤΗ 19-12-2018
- Live Scores
- Προπονητές
- Προστασία Δεδομένων Προσ. Χαρακτήρα
- matches
- rules
- prediction sheet
- ranking
- statistics
- player predictions
- Δύναμη Ποδοσφαιριστών ΕΠΣ Πιερίας
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAY-OFF - Περίοδος 2023-2024
Βαθμολογικός Πίνακας
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 6 | 69 |
2 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | 6 | 66 |
3 | • | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | 6 | 51 |
4 | • | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 6 | 44 |
5 | • | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | 6 | 43 |
6 | • | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | 6 | 42 |
Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAY-OUT - Περίοδος 2023-2024
Βαθμολογικός Πίνακας
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | 4 | 35 |
2 | • | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | 5 | 31 |
3 | • | ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 5 | 30 |
4 | • | ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ | 5 | 26 |
5 | • | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | 5 | 20 |
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAY-OFF - Περίοδος 2023-2024
Βαθμολογικός Πίνακας
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού | 2 | 56 |
2 | • | Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου | 2 | 52 |
3 | • | ΕΘΝΙΚΟΣ Κατερίνης | 2 | 51 |
4 | • | ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης | 2 | 43 |
5 | • | ΠΙΝΔΟΣ Α.Αγιάννη | 2 | 41 |
6 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου | 2 | 36 |
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAY-OUT - Περίοδος 2023-2024
Βαθμολογικός Πίνακας
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Ράχης | 1 | 33 |
2 | • | ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.Αγιάννη | 2 | 29 |
3 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | 2 | 25 |
4 | • | ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΣ | 1 | 22 |
5 | • | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ | 2 | 20 |
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAY-OFF - Περίοδος 2023-2024
Βαθμολογικός Πίνακας
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | ↑ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | 4 | 48 |
2 | ↑ | ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ | 4 | 48 |
3 | ↓ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 4 | 48 |
4 | ↓ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | 4 | 46 |
5 | • | ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | 4 | 40 |
6 | • | ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 4 | 33 |
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ - Περίοδος 2023-2024
Βαθμολογικός Πίνακας
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σφενδάμης | 3 | 33 |
2 | ↑ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Κεραμιδίου Β΄ | 4 | 28 |
3 | ↓ | ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου | 3 | 27 |
4 | • | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ | 4 | 25 |
5 | • | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ | 3 | 25 |
6 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | 3 | 18 |
7 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου Β΄ | 4 | 15 |
8 | • | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης Β΄ | 4 | 14 |
9 | • | 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | 4 | 10 |