Ορισμός Διαιτητών Πρωταθλήματος & Κυπέλλου


 

40η-2η Play-Off & Play-Out Α΄ Ερασιτεχνικής 28-02-2024

 


 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 2η  PLAYOFF                     Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ                                                                                                   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  28-02-2024

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑE ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 15:30 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ. ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β. ΛΕΦΑΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ «» ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ ΚΟΡ ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΡΟΥΜΕΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ «» ΤΡΑΟΥΔΑΣ ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 2η  PLAYOUT                    Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ                                                                                                   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  28-02-2024

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΔΙΟΥ 15:30 ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΜΟΥΤΣΑΡΙΚΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ «» ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΦΙΔΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Α. ΒΡΟΥΖΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΠΩ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2602-2024
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

 


39η-1η Α΄ PLAY-OFF, 21η Β΄ , 1η PLAY-OFF Γ΄ Ερασιτεχνικής 24 & 25-02-2024

38η-22η Α΄, 20η Β΄ , 17η Γ΄ Ερασιτεχνικής 17 & 18-02-2024

37η-21η Α΄, 19η Β΄ , 16η Γ΄ Ερασιτεχνικής 10 & 11-02-2024

36η-20η Α΄, 18η Β΄ , 15η Γ΄ Ερασιτεχνικής 03 & 04-02-2024

35η- ΚΥΠΕΛΛΟ 31-01-2024

34η-19η Α΄, 17η Β΄ , 14η Γ΄ Ερασιτεχνικής 27 & 28-01-2024

33η- ΚΥΠΕΛΛΟ 24-01-2024

32η-19η Α΄, 16η Β΄ , 14η Γ΄ Ερασιτεχνικής 20 & 21-01-2024

31η- ΚΥΠΕΛΛΟ & Γ΄ Ερασιτεχνικής ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 16 & 17-01-2024

30η-18η Α΄, 15η Β΄ , 13η Γ΄ Ερασιτεχνικής 13 & 14-01-2024

29η-17η Α΄, 14η Β΄ , 12η Γ΄ Ερασιτεχνικής 06 & 07-01-2024

28η-16η Α΄ Ερασιτεχνικής 03-01-2024

27η-14η ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ Α΄, Ερασιτεχνικής 27-12-2023

26η-15η Α΄ Ερασιτεχνικής 20-12-2023

25η-14η Α΄, 13η Β΄ , 11η Γ΄ Ερασιτεχνικής 16 & 17-12-2023

24η-13η Α΄, 12η Β΄ , 10η Γ΄ Ερασιτεχνικής 09 & 10-12-2023

23η-12η Α΄, 11η Β΄ , 09η Γ΄ Ερασιτεχνικής 02 & 03-12-2023

22η-2η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 29-11-2023

21η-11η Α΄, 10η Β΄ , 08η Γ΄ Ερασιτεχνικής 25 & 26-11-2023

20η-2η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 22-11-2023

19η-10η Α΄, 09η Β΄ , 07η Γ΄ Ερασιτεχνικής 18 & 19-11-2023

18η-2η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 15-11-2023

17η-09η Α΄, 08η Β΄ , 06η Γ΄ Ερασιτεχνικής 11 & 12-11-2023

16η-5η Γ’ Ερασιτεχνικής 08-11-2023

15η-08η Α΄, 07η Β΄ , 05η Γ΄ Ερασιτεχνικής 04 & 05-11-2023

14η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 01-11-2023

13η-07η Α΄, 06η Β΄ , 04η Γ΄ Ερασιτεχνικής 28 & 29-10-2023

12η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 25-10-2023

11η-06η Α΄, 05η Β΄ , 03η Γ΄ Ερασιτεχνικής 21& 22-10-2023

10η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 18-10-2023

09η-05η Α΄, 04η Β΄ , 2η Γ΄ Ερασιτεχνικής 14 & 15-10-2023

08η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 11-10-2023

07η-04η Α΄ Ερασιτεχνικής 07-10-2023

06η-1η ΚΥΠΕΛΛΟΥ 04-10-2023

05η-03η Α΄ & Β΄ , 1η Γ΄ Ερασιτεχνικής 30-09 και 01-10-2023

04η-02η Α΄ & Β΄ Ερασιτεχνικής 23 και 24-09-2023

03η-01η Α΄ & Β΄ Ερασιτεχνικής 16 και 17-09-2023

02η-01η Α΄ & Β΄ Ερασιτεχνικής 09 και 10-09-2023