ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 20-01-2018 | 10:00 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 20-01-2018 | 11:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 11:30 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 12:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 13:30 |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 09:50 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 09:50 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 20-01-2018 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 12:15 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 20-01-2018 | 13:10 |
ΡΕΠΩ: ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ -2, ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 11:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 12:15 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 3-0 α.α. | ||
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 |
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 20-01-2018 | 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-01-2018 | 13:30 |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | 0-3 α.α. |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 21-01-2018 | 10:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 10:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 11:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 21-01-2018 | 11:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 11:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 12:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 12:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 13:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 13:00 |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 09:50 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 11:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 11:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 12:10 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 21-01-2018 | 12:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΓΙΩΤΣΑ | 21-01-2018 | 13:20 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 21-01-2018 | 13:30 |
9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 21-01-2018 | 09:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 10:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 10:00 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 21-01-2018 | 11:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 11:15 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 21-01-2018 | 12:30 |
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 21-01-2018 | 10:30 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 21-01-2018 | 10:30 |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | 21-01-2018 | 10:30 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΙΝΟΥ | 21-01-2018 | 10:30 |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ | 21-01-2018 | 13:30 |