Πρόγραμμα Αγώνων Υποδομής 16 & 17-03-2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 10:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 10:50 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 11:40 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 12:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 13:20 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-03-2019 | 10:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-03-2019 | 11:00 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-03-2019 | 12:00 | |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-03-2019 | 13:00 | |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-03-2019 | 14:00 | |
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 10:45 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 10:45 | |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 12:00 | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 12:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 13:15 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 13:15 | |
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ, |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 09:30 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-03-2019 | 09:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 16-03-2019 | 10:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ | 16-03-2019 | 10:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 11:00 |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 12:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 11:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 12:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 10:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 10:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 11:00 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 11:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 12:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 13:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 13:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 09:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 10:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 12:00 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 12:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 13:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 09:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 10:45 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-03-2019 | 13:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 17-03-2019 | 10:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 17-03-2019 | 10:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ | 17-03-2019 | 10:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 17-03-2019 | 12:00 |