Πρόγραμμα Β΄ Ερασιτεχνικής
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
2019-2020 ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
1 η αγωνιστική
1 15/9/2019 17:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 15/9/2019 17:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 15/9/2019 17:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 15/9/2019 17:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
5 15/9/2019 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 15/9/2019 17:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
7 15/9/2019 17:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
2 η αγωνιστική
1 22/9/2019 16:30 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 22/9/2019 16:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 22/9/2019 16:30 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 22/9/2019 16:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 22/9/2019 16:30 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6 22/9/2019 16:30 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 22/9/2019 16:30 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
3 η αγωνιστική
1 6/10/2019 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 6/10/2019 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 6/10/2019 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 6/10/2019 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
5 6/10/2019 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 6/10/2019 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7 6/10/2019 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
4 η αγωνιστική
1 13/10/2019 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 13/10/2019 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 13/10/2019 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
4 13/10/2019 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 13/10/2019 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 13/10/2019 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 13/10/2019 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 η αγωνιστική
1 20/10/2019 16:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2 20/10/2019 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
3 20/10/2019 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4 20/10/2019 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 20/10/2019 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
6 20/10/2019 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 20/10/2019 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
6 η αγωνιστική
1 27/10/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 27/10/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 27/10/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 27/10/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
5 27/10/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 27/10/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7 27/10/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 η αγωνιστική
1 3/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 3/11/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3 3/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
4 3/11/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 3/11/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 3/11/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
7 3/11/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8 η αγωνιστική
1 10/11/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
2 10/11/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 10/11/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
4 10/11/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 10/11/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
6 10/11/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 10/11/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
9 η αγωνιστική
1 17/11/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 17/11/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 17/11/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
4 17/11/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 17/11/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
6 17/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 17/11/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
10 η αγωνιστική
1 24/11/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 24/11/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 24/11/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
4 24/11/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5 24/11/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 24/11/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
7 24/11/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
11 η αγωνιστική
1 1/12/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 1/12/2019 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
3 1/12/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
4 1/12/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 1/12/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
6 1/12/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 1/12/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
12 η αγωνιστική
1 8/12/2019 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 8/12/2019 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
3 8/12/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 8/12/2019 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
5 8/12/2019 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6 8/12/2019 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 8/12/2019 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
13 η αγωνιστική
1 15/12/2019 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 15/12/2019 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/12/2019 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
4 15/12/2019 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 15/12/2019 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
6 15/12/2019 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 15/12/2019 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
14 η αγωνιστική
1 4/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 4/1/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
3 4/1/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 4/1/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
5 4/1/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6 4/1/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 4/1/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
15 η αγωνιστική
1 11/1/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 11/1/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3 11/1/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 11/1/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 11/1/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
6 11/1/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 11/1/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
16 η αγωνιστική
1 18/1/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
2 18/1/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
3 18/1/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 18/1/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
5 18/1/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 18/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
7 18/1/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
17 η αγωνιστική
1 25/1/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 25/1/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
3 25/1/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 25/1/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
5 25/1/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 25/1/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 25/1/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
18 η αγωνιστική
1 1/2/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 1/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
3 1/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
4 1/2/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
5 1/2/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 1/2/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 1/2/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
19 η αγωνιστική
1 8/2/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 8/2/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
3 8/2/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
4 8/2/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 8/2/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6 8/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
7 8/2/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
20 η αγωνιστική
1 15/2/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
2 15/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 15/2/2020 15:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
4 15/2/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
5 15/2/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
6 15/2/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
7 15/2/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
21 η αγωνιστική
1 22/2/2020 15:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
2 22/2/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
3 22/2/2020 15:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
4 22/2/2020 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
5 22/2/2020 15:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
6 22/2/2020 15:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
7 22/2/2020 15:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
22 η αγωνιστική
1 7/3/2020 15:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
2 7/3/2020 15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
3 7/3/2020 15:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4 7/3/2020 15:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
5 7/3/2020 15:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
6 7/3/2020 15:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
7 7/3/2020 15:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
23 η αγωνιστική
1 14/3/2020 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
2 14/3/2020 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
3 14/3/2020 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
4 14/3/2020 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 14/3/2020 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
6 14/3/2020 16:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
7 14/3/2020 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
24 η αγωνιστική
1 21/3/2020 16:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
2 21/3/2020 16:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
3 21/3/2020 16:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4 21/3/2020 16:00 Α.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 21/3/2020 16:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
6 21/3/2020 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
7 21/3/2020 16:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
25 η αγωνιστική
1 28/3/2020 16:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
2 28/3/2020 16:00 ΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 – Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
3 28/3/2020 16:00 ΡΥΑΚΙΩΝ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
4 28/3/2020 16:00 ΒΡΥΑΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
5 28/3/2020 16:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
6 28/3/2020 16:00 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
7 28/3/2020 16:00 Ι. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ – ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
26 η αγωνιστική
1 4/4/2020 17:00 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
2 4/4/2020 17:00 ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
3 4/4/2020 17:00 Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4 4/4/2020 17:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
5 4/4/2020 17:00 ΚΙΤΡΟΥΣ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
6 4/4/2020 17:00 ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
7 4/4/2020 17:00 ΛΟΦΟΥ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ – ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ