Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Υποδομής 22 & 23-10-2016
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 10:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 12:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 13:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 14:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 15:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 09:30 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 09:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22-10-2016 | 10:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22-10-2016 | 11:30 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22-10-2016 | 12:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22-10-2016 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 10:45 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 13:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 16:30 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2016 | 10:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2016 | 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2016 | 13:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΓΙΩΤΣΑ | 22-10-2016 | 15:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-10-2016 | 12:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 22-10-2016 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 22-10-2016 | 11:00 |
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 22-10-2016 | 11:00 |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 10:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 11:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 12:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 13:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 23-10-2016 | 10:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 23-10-2016 | 12:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 09:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 09:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 23-10-2016 | 10:00 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 23-10-2016 | 11:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1 | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 23-10-2016 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 23-10-2016 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 10:45 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-10-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-10-2016 | 15:00 |
ΝΕΦΕΛ-ΠΑΝΘΗΡ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΠΑΟ Κ.ΜΗΛΙΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 23-10-2016 | 11:00 |