Πρόγραμμα Πρωταθλήματος Υποδομής 10 & 11-12-2016
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 10:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 11:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 12:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 13:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 09:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 09:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 10-12-2016 | 10:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 10-12-2016 | 11:30 |
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 10-12-2016 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 14:00 |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 15:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 10-12-2016 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-12-2016 | 12:30 |
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 11-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 11:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 12:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 13:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 14:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-12-2016 | 10:00 |
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-12-2016 | 11:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 11-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 10:00 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 10:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 11-12-2016 | 10:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 11-12-2016 | 11:15 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 11-12-2016 | 12:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 | ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ | 11-12-2016 | 13:45 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 11:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 13:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 14:30 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-12-2016 | 10:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-12-2016 | 11:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-12-2016 | 13:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΓΙΩΤΣΑ | 11-12-2016 | 14:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-12-2016
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | 11-12-2016 | 11:00 |
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΛΟΦΟΥ | 11-12-2016 | 11:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-12-2016 | 16:00 |