Πρόγραμμα Υποδομής 08 & 09-02-2020
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8 & 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 11:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 12:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 13:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2, ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08/02/20 | 10:00 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08/02/20 | 11:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08/02/20 | 12:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 10:30 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 11:40 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 12:50 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 14:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -2 | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 14:00 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ, ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 09:20 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 10:30 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 11:40 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08/02/20 | 12:50 | |
ΡΕΠΩ: ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | 08/02/20 | 10:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | 08/02/20 | 12:00 | |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
(ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8 & 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 11:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 12:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 13:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09/02/20 | 10:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 09/02/20 | 10:00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 | ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09/02/20 | 11:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2 | ΓΙΩΤΣΑ | 09/02/20 | 11:00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09/02/20 | 12:00 | |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΓΙΩΤΣΑ | 09/02/20 | 12:00 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΓΙΩΤΣΑ | 09/02/20 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 10:00 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 10:00 | |
AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 11:10 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 12:20 | |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 11:10 | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 12:20 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09/02/20 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ | 09/02/20 | 10:30 |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
- (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.