Πρόγραμμα Υποδομής 08 & 09-12-2018
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 – 2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΗΣ & 9ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 10:30 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 11:20 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 12:10 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 13:00 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΡΕΠΩ: ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08-12-2018 | 09:30 | ΓΚΙΟΣΗ Μ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08-12-2018 | 10:30 | ΓΚΙΟΣΗ Μ |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08-12-2018 | 11:30 | ΡΟΥΚΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08-12-2018 | 12:30 | ΓΚΙΟΣΗ Μ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 08-12-2018 | 13:30 | ΓΚΙΟΣΗ Μ |
ΡΕΠΩ: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2X30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 09:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 10:45 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 10:45 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 12:00 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 13:15 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 13:15 | ΡΟΥΚΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 09:30 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 12:00 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 14:30 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 08-12-2018 | 14:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 08-12-2018 | 10:30 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 08-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ | 08-12-2018 | 12:30 | ΒΕΛΛΗΣ Γ |
ΡΕΠΩ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ |
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2018 – 2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΗΣ & 9ΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 8 / 5 vs 5 / 2X20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 10:00 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 10:50 | ΓΚΟΛΕΜΑΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 11:40 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 13:20 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 14:10 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 10 / 7 vs 7 / 2X25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09-12-2018 | 09:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 09-12-2018 | 10:00 | ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09-12-2018 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 09-12-2018 | 11:00 | ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09-12-2018 | 11:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 09-12-2018 | 12:00 | ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09-12-2018 | 12:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 09-12-2018 | 13:00 | ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09-12-2018 | 13:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 09-12-2018 | 14:00 | ΠΑΤΡΗ ΕΛΕΥΘ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09-12-2018 | 14:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 12 / 9 vs 9 / 2Χ30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 09:30 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 09:30 | ΓΚΙΟΣΗ Μ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 10:45 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 10:45 | ΓΚΙΟΣΗ Μ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 13:15 | ΓΚΙΟΣΗ Μ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 13:15 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 9 vs 9 / 2X30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 12:00 | ΤΣΑΡΑΪ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 09-12-2018 | 12:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 14 / 11 vs 11 / 2X35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 09-12-2018 | 10:30 | ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 09-12-2018 | 10:30 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 09-12-2018 | 10:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ – 16 / 11 vs 11 / 2X40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 09-12-2018 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ | 09-12-2018 | 10:30 | ΒΕΛΛΗΣ Γ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | 09-12-2018 | 10:30 | ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ |