Πρόγραμμα Υποδομής 10 & 11-02-2018
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 11:15 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 12:30 |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 |
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 10-02-2018 | 11:10 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 10-02-2018 | 12:20 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 12:30 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 10-02-2018 | 13:30 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 13:45 |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 |
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 10:00 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 10:00 | |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 11:15 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-02-2018 | 12:30 | |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | 0-3 α.α. | |||
ΡΕΠΩ: ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ |
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΚΑΤΑΧΑ | 10-02-2018 | 10:30 | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 10-02-2018 | 10:30 | |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | “Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ” | 10-02-2018 | 10:30 | |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | 0-3 α.α. | |||
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | 3-0 α.α. |
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 10:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-02-2018 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 11-02-2018 | 10:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΓΙΩΤΣΑ | 11-02-2018 | 10:50 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 11:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-02-2018 | 11:00 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-02-2018 | 11:40 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-02-2018 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 11-02-2018 | 12:30 |
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-02-2018 | 09:45 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 11-02-2018 | 11:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-02-2018 | 12:15 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 12:15 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-02-2018 | 13:30 |
12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-02-2018 | 09:45 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 11:00 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 11:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 11-02-2018 | 11:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 12:15 |
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-02-2018 | 09:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | Ν. ΠΟΡΡΩΝ | 11-02-2018 | 10:30 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | “Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ” | 11-02-2018 | 10:30 |