Πρόγραμμα Υποδομής 10 & 11-03-2018
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-03-2018 | 10:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-03-2018 | 11:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-03-2018 | 11:30 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-03-2018 | 12:30 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ |
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-03-2018 | 10:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-03-2018 | 11:10 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-03-2018 | 11:15 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-03-2018 | 12:30 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1, ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ |
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-03-2018 | 11:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 10-03-2018 | 12:20 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-03-2018 | 12:30 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 10-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 10-03-2018 | 09:45 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | 25ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ | 10-03-2018 | 10:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 10-03-2018 | 10:30 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | “Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ” | 10-03-2018 | 10:30 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΙΝΟΥ | 10-03-2018 | 10:30 |
ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ |
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-03-2018 | 10:00 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 11-03-2018 | 10:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 11:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 11-03-2018 | 11:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-03-2018 | 11:10 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 12:30 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 11-03-2018 | 12:20 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 13:30 |
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-03-2018 | 10:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 11-03-2018 | 11:10 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 11-03-2018 | 12:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 12:15 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΓΙΩΤΣΑ | 11-03-2018 | 12:20 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 11-03-2018 | 13:10 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 13:30 |
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 11:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 12:15 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 13:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 14:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 14:45 |
ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11-03-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 11-03-2018 | 09:30 |