Πρόγραμμα Υποδομής 19 & 20-05-2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 12:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 10:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 09:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 09:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 10:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΘΝ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2018 | 11:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | Ν. ΠΟΡΡΩΝ | 19-05-2018 | 11:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 09:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 10:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -2 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 11:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 09:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 10:30 |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 11:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 10:15 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 09:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 10:10 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 11:20 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 09:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 10:10 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | 20-05-2018 | 11:20 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 10:15 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 11:30 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 20-05-2018 | 11:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-05-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 20-05-2018 | 10:30 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 20-05-2018 | 12:30 |