Πρόγραμμα Υποδομής 2 & 3-12-2017
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 10:00 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 2-12-2017 | 10:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 11:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 12:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 2-12-2017 | 12:00 |
ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1, Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ |
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 09:45 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 2-12-2017 | 10:50 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 12:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 2-12-2017 | 12:50 |
ΡΕΠΟ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 |
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 09:45 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 11:00 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 12:15 |
ΡΕΠΟ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ |
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 2-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 2-12-2017 | 10:00 |
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΚΟΡΙΝΟΥ | 2-12-2017 | 10:30 |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | “Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ” | 2-12-2017 | 10:30 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 2-12-2017 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 2-12-2017 | 13:30 |
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 10:00 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 10:00 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 11:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 11:00 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 12:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 12:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 13:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 13:00 |
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 09:30 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 09:30 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 10:40 |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 10:45 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 11:50 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 3-12-2017 | 13:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 14:30 |
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | Α.Ε ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 09:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 10:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 12:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 13:15 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 13:15 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 3-12-2017 | 14:30 |
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 3-12-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 3-12-2017 | 10:30 |
ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 3-12-2017 | 10:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | 3-12-2017 | 10:30 |