Πρόγραμμα Υποδομής 23 & 24-03-2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 10:00 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 10:50 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 11:40 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 12:30 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 13:20 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 23-03-2019 | 10:00 | ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 23-03-2019 | 11:00 | ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 23-03-2019 | 12:00 | ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 23-03-2019 | 13:00 | ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 23-03-2019 | 14:00 | ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 09:30 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 10:45 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 12:00 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 12:00 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 13:15 | ΣΤΥΛΟΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 09:30 | ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 10:45 | ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-03-2019 | 13:15 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ | 23-03-2019 | 10:00 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | 23-03-2019 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ |
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 11:30 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 12:30 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 24-03-2019 | 10:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 24-03-2019 | 10:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 24-03-2019 | 11:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 24-03-2019 | 11:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 24-03-2019 | 12:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 24-03-2019 | 12:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 24-03-2019 | 13:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 24-03-2019 | 13:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 24-03-2019 | 14:00 | ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 24-03-2019 | 14:00 | ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι. |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 09:30 | ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 10:45 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 10:45 | ΡΕΤΣΙΔΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 12:00 | ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 13:15 | ΡΕΤΣΙΔΗΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 13:15 | ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 09:30 | ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 12:00 | ΡΕΤΣΙΔΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | Γ. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ | 24-03-2019 | 10:30 | ΑΝΔΡΕΟΥ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 24-03-2019 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ |
*** ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-03-2019 | 15:00 | ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ | 24-03-2019 | 10:30 | ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ |
*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 — ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.
Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),
καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.