Πρόγραμμα Υποδομής 24 & 25-02-2018
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 10:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 12:30 |
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 4 |
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 24-02-2018 | 10:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 24-02-2018 | 11:10 |
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 11:15 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 24-02-2018 | 12:20 |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 12:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 24-02-2018 | 13:30 |
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1, ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ -1, – 3 |
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 10:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 10:00 |
ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 11:15 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 2 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 12:30 |
ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ |
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 24-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 24-02-2018 | 13:40 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | 3-0 α.α. | ||
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 3-0 α.α. |
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 25-02-2018 | 10:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 25-02-2018 | 10:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 11:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 25-02-2018 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 25-02-2018 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 12:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 25-02-2018 | 12:00 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 13:00 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 25-02-2018 | 13:10 |
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 25-02-2018 | 10:30 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 11:15 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 25-02-2018 | 12:00 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 12:30 |
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 25-02-2018 | 09:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 25-02-2018 | 11:00 |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 11:15 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 25-02-2018 | 12:15 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 12:30 |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 25-02-2018 | 13:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 13:45 |
14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 25-02-2018
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΠΑΝΘΗΡΕΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 25-02-2018 | 09:45 |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΚΑΤΑΧΑ | 25-02-2018 | 10:30 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 25-02-2018 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ | 25-02-2018 | 10:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ | 25-02-2018 | 10:30 |