Πρόγραμμα Υποδομών 15 & 16-02-2020
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15 & 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 10:50 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 11:40 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΡΕΠΩ: ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 & -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 15/02/20 | 10:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 15/02/20 | 11:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 15/02/20 | 11:30 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -1 | ΓΙΩΤΣΑ | 15/02/20 | 12:00 | |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 15/02/20 | 12:30 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΓΙΩΤΣΑ | 15/02/20 | 13:00 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ,
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -4 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 09:20 | |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 10:30 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 11:40 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -3 | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 12:50 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ -1 & -2, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2, ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 09:20 | |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 10:30 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 11:40 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 15/02/20 | 12:50 | |
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 15-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ | 15/02/20 | 10:30 | |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 15/02/20 | 10:30 | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 15 & 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 10:50 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 11:40 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 12:30 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16/02/20 | 10:30 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -1 | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16/02/20 | 11:30 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 16/02/20 | 12:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
AΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 09:20 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 10:30 | |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 11:40 | |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 12:50 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 09:20 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -1 | ΑΝΑΒΟΛΗ | |||
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 11:40 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ -1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 12:50 | |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16/02/20 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-02-2020
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ | 16/02/20 | 10:30 |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ), ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.