Πρόγραμμα Υποδομών 16 & 17-02-2019
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16ΗΣ & 17ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 10:00 | |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 10:50 | |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 11:40 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 12:30 | |
ΡΕΠΩ:, |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-02-2019 | 10:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-02-2019 | 11:00 | |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-02-2019 | 12:00 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-02-2019 | 13:00 | |
ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-02-2019 | 14:00 | |
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2, |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 10:45 | |
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 12:00 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 12:00 | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 13:15 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 13:15 | |
ΡΕΠΩ: ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 09:30 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-02-2019 | 09:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ – ΑΧΧΙΛΕΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | “ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ” | 16-02-2019 | 10:30 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ | 16-02-2019 | 10:30 | |
ΡΕΠΩ: ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 10:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 10:50 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 11:40 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 12:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 17-02-2019 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-02-2019 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΓΙΩΤΣΑ | 17-02-2019 | 10:00 |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-02-2019 | 11:00 |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΓΙΩΤΣΑ | 17-02-2019 | 11:00 |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-02-2019 | 12:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΓΙΩΤΣΑ | 17-02-2019 | 12:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ -2 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-02-2019 | 13:00 |
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 17-02-2019 | 13:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-02-2019 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 09:30 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 10:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 12:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 13:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 10:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-02-2019 | 13:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 17-02-2019 | 10:30 |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ | 17-02-2019 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 17-02-2019 | 10:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ | 17-02-2019 | 10:30 |