Πρόγραμμα Υποδομών 16 & 17-11-2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16 & 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 11:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 11:50 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 & 2, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-11-2019 | 10:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 4 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-11-2019 | 11:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-11-2019 | 12:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-11-2019 | 13:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 16-11-2019 | 14:00 | |
ΡΕΠΩ: ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 09:00 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 10:15 | |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 11:30 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 12:45 | |
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 12:45 | |
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 & 3, ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – 2, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ, ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 10:15 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 11:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 16-11-2019 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ |
16-11-2019 | 10:30 |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2019-2020 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 16 & 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-8 / 5 vs 5 / 2 X 20’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ – 1 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 10:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 10:50 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 11:40 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 13:00 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-10 / 7 vs 7 / 2 X 25’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-11-2019 | 10:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-11-2019 | 11:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 | ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 17-11-2019 | 11:15 | |
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-11-2019 | 12:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 | ΓΙΩΤΣΑ | 17-11-2019 | 12:15 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 17-11-2019 | 13:00 | |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 17-11-2019 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-12 / 9 vs 9 / 2 X 30’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΠΑΟ ΚΑΤΩ ΜΗΛΙΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΓΙΩΤΣΑ | 17-11-2019 | 10:00 | |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 10:15 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 11:30 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 12:45 | |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 12:45 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 9 vs 9 / 2 X 30’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC -2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 09:00 | |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 09:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 10:15 | |
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 17-11-2019 | 11:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-14 / 11 vs 11 / 2 X 35’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | Λ. ΞΑΝΘΠΟΥΛΟΣ |
17-11-2019 | 10:30 | |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ-16 / 11 vs 11 / 2 X 40’
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ | 17-11-2019 | 10:00 | |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC | Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ | 17-11-2019 | 10:30 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ | 17-11-2019 | 12:00 |
- ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ Κ-14 (11 vs 11) ΚΑΙ Κ-16, ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ ΟΜΑΔΕΣ (ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ), ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ 5 ΕΥΡΩ, ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ.
- ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΦΕΡΟΥΝ ΠΑΝΤΟΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΤΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΣΕ ΙΣΧΥ),
ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ.
ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, Ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΡΝΗΘΕΙ ΤΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. - ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ.
- ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8, ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.
- ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (Κ-10, Κ-12, Κ-14, Κ-16) ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΣΣΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΟΣ.