Πρόγραμμα Υποδομών 18 & 19-05-2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18ΗΣ & 19ΗΣ ΜΑΪΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 18-05-2019 | 11:00 | |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 18-05-2019 | 12:00 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 18-05-2019 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 18-05-2019 | 11:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 18-05-2019 | 09:45 | |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 18-05-2019 | 12:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΣΒΟΡΩΝΟΥ | 18-05-2019 | 10:30 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 18-05-2019 | 13:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2019 | 11:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 19-05-2019 | 10:00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 19-05-2019 | 11:00 | |
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 19-05-2019 | 12:00 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 19-05-2019 | 13:00 | |
ΚΑΤΕΡΙΝΗ 2019 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | 19-05-2019 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2019 | 11:00 | |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2019 | 11:00 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2019 | 12:15 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-05-2019
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2019 | 09:45 | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 19-05-2019 | 12:15 |