Πρόγραμμα Υποδομών 22 & 23-04-2017
Β’ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 10:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 11:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 12:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 13:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 14:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 10:00 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 10:00 |
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22-04-2017 | 10:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22-04-2017 | 11:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-1 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | 22-04-2017 | 12:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 11:30 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 14:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 13:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 22-04-2017 | 16:00 |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 11:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ | ΑΡΕΝΑ | 23-04-2017 | 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 23-04-2017 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1 | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 10:00 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1 | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2 | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 10:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΑΡΕΝΑ | 23-04-2017 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΑΡΕΝΑ | 23-04-2017 | 11:15 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ | ΑΡΕΝΑ | 23-04-2017 | 12:30 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 11:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 13:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ | ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 14:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2 | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | ΓΙΩΤΣΑ | 23-04-2017 | 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2 | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 23-04-2017 | 11:30 |
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ | ΓΙΩΤΣΑ | 23-04-2017 | 13:00 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ | ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ | ΗΜ/ΝΑΙ | ΩΡΑ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | ΝΕΦΕΛ-ΠΑΝΘΗΡ-ΑΤΡΟΜΗΤ | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | 23-04-2017 | 13:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ | ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ | 23-04-2017 | 16:00 |