02/10/2018 archive

Πρόγραμμα Αγώνων 06 & 07-10-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  06-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 16:00
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ «»
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΗΛ. ΔΟΥΛΙΑΣ «»
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΕΞΟΧΗΣ «»
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΛΟΦΟΥ «»
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΒΡΙΑΣ «»
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ «»
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ «»

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  06-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-Β ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 16:00
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ «»

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  07-09-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ «»
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ «»
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ «»
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ «»
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ «»
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ «»

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  07-09-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 16:00
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ «»
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ «»

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%ce%b1%ce%b3%cf%8e%ce%bd%cf%89%ce%bd-06-07-10-2018/

Κλήση Μεικτής ΝΕΩΝ για φιλικό αγώνα, ΤΕΤΑΡΤΗ 3-10-2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΝΕΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2003-2004

ΦΙΛΙΚΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 3-10-2018

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την ΤΕΤΑΡΤΗ 3-10-2018 και ώρα 15:00 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για φιλικό αγώνα.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Αμανατίδης Παναγιώτης στο τηλ  6976340087.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
2 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2004) ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
3 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
4 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
5 ΡΙΖΟΣ ΗΛΙΑΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
6 ΧΕΙΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
7 ΔΗΜΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
8 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
9 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
10 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
11 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
12 ΚΛΑΊΝΤΙ ΛΟΥΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
13 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
14 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
15 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
16 ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
18 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
19 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
20 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
21 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
22 ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
23 ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%ae%cf%83%ce%b7-%ce%bc%ce%b5%ce%b9%ce%ba%cf%84%ce%ae%cf%82-%ce%bd%ce%b5%cf%89%ce%bd-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%b9%ce%ba%cf%8c-%ce%b1%ce%b3%cf%8e%ce%bd%ce%b1-2/