10/10/2018 archive

Τα Ζευγάρια του Κυπέλλου της 3ης Φάσης

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
1 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 24/10/2018 15:00
2 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 24/10/2018 15:00
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 24/10/2018 15:00
4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 24/10/2018 15:00
5 ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ 24/10/2018 15:00
6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ Κ.ΜΗΛΙΑΣ 24/10/2018 15:00
7 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΚΙΤΡΟΥΣ 24/10/2018 15:00
8 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΛΑΦΟΥ 24/10/2018 15:00
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%84%ce%b1-%ce%b6%ce%b5%cf%85%ce%b3%ce%ac%cf%81%ce%b9%ce%b1-%cf%84%ce%bf%cf%85-%ce%ba%cf%85%cf%80%ce%ad%ce%bb%ce%bb%ce%bf%cf%85-%cf%84%ce%b7%cf%82-3%ce%b7%cf%82-%cf%86%ce%ac%cf%83%ce%b7%cf%82/

Πρόγραμμα Αγώνων 13 & 14-10-2018

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16:00
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΙΟΥ «»
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 ΚΑΡΙΤΣΑΣ «»
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ ΕΛΑΦΟΥ «»
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ Β  Δ.Α.Κ. «»
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ «»
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ «»
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ «»

 

 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  13-10-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ-Β ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ Α΄ΔΑΚ 16:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ «»

 

 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-09-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Α.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΟΥ «»
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ «»
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΛΑΦΟΥ «»
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΡΥΑΚΙΩΝ «»
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ «»
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ «»

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  14-09-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΡΙΑΣ 16:00
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 ΚΙΤΡΟΥΣ «»
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΡΙΤΣΑΣ «»
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%ce%b1%ce%b3%cf%8e%ce%bd%cf%89%ce%bd-13-14-10-2018/