01/02/2019 archive

Αντικατάσταση Διαιτητών

Και στον αγώνα ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006  αντί του Κου Μαυρογιώργη θ’ αγωνισθεί ο Κος Σκαμπαρδώνης

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%b1%ce%bd%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%b1%cf%84%ce%ac%cf%83%cf%84%ce%b1%cf%83%ce%b7-%ce%b4%ce%b9%ce%b1%ce%b9%cf%84%ce%b7%cf%84%cf%8e%ce%bd-8/

Πρόγραμμα Υποδομών 02 & 03-02-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-19 — ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ 2ΑΣ & 3ΗΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’          ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019        ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 09:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 12:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’        ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019        ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-02-2019 10:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ  ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-02-2019 11:00
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-02-2019 12:00
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 02-02-2019 13:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 26-01-2019 14:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’       ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019        ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 09:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 09:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 10:45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’       ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019        ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 10:45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’   ΣΑΒΒΑΤΟ 02-02-2019        ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 02-02-2019 12:00

 

——————————————————————————————————————

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’               ΚΥΡΙΑΚΗ 03-02-2019    ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-02-2019 11:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 03-02-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-02-2019 12:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 03-02-2019 13:00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10 /7 vs 7/2 X 25’            ΚΥΡΙΑΚΗ 03-02-2019    ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-02-2019 09:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 03-02-2019 10:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-02-2019 10:30
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-02-2019 11:30
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΓΙΩΤΣΑ 03-02-2019 11:50
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-02-2019 12:30
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-02-2019 13:30
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΓΙΩΤΣΑ 03-02-2019 13:50
ΑΧΙΛ.  ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 03-02-2019 14:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’            ΚΥΡΙΑΚΗ 03-02-2019    ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-02-2019 09:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΡΗΣ – ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-02-2019 09:30
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-02-2019 12:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-02-2019 12:30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’        ΚΥΡΙΑΚΗ 03-02-2019    ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 03-02-2019 10:45
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Β΄ ΔΑΚ 03-02-2019 13:45
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΜΑΡΤΙΟΥ 03-02-2019 15:30
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-02-03-02-2019/