Μάρτιος 2019 archive

Κλήση ΝΕΩΝ για Προπόνηση, ΔΕΥΤΕΡΑ 01-04-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΝΕΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2003-2004

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 1-4-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την ΔΕΥΤΕΡΑ 1-4-2019 και ώρα 15:30 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Αμανατίδης Παναγιώτης στο τηλ  6976340087.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
    2 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
3 ΡΙΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
4 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
5 ΡΙΖΟΣ ΗΛΙΑΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
6 ΧΕΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
7 ΔΗΜΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
8 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
9 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
10 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
11 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
   12 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
13 ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
14 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
15 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
16 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
17 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
18 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
19 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
20   ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Γ. Α. Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
21 ΜΥΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
22 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
23 ΞΥΔΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π. Α. Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
24 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
25 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%ae%cf%83%ce%b7-%ce%bd%ce%b5%cf%89%ce%bd-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%80%cf%8c%ce%bd%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%b4%ce%b5%cf%85%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%b1-01-04-2019/

ΚΛΗΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 2-4-2019 ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2006-2007

 ΤΡΙΤΗ 2-4-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη  2-4-2019 και ώρα 15:10 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για φιλικό παιχνίδι.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Κυπαρίσσης Παναγιώτης στο τηλ 6932343683.

A/A ONOM/MO ΟΜΑΔΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC
2 ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
3 ΦΤΕΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
5 ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
7 ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ KATERINI FC
9 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC
10 ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
11 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
12 ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ
13 ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KATERINI FC
14 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
15 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
18 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΛΟΣ OLYMPIAN FC
19 ΖΑΧΟΥΔΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20 ΚΑΒΑΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
21 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
22 ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%80%ce%b1%ce%b9%ce%b4%cf%89%ce%bd-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%cf%84%cf%81%ce%b9%cf%84%ce%b7-2-4-2019-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%bf-%cf%80%ce%b1/

Πρόγραμμα Υποδομών 30 & 31-03-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 30ΗΣ & 31ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 10:30  
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 11:20  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 12:10  
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019         

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 30-03-2019 10:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 30-03-2019 11:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 30-03-2019 12:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 30-03-2019 13:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 30-03-2019 14:00
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 09:45
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 11:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 12:15
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 12:15
ΡΕΠΩ: ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 09:45
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 13:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 30-03-2019 13:30
ΡΕΠΩ: ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 30-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ  
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 30-03-2019 10:30  
ΡΕΠΩ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ, ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1

 

 

 

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 30ΗΣ & 31ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 10:30
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 11:20
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 12:10
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 13:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 13:50

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 31-03-2019 10:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 31-03-2019 10:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 3 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 31-03-2019 11:00
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 31-03-2019 11:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 31-03-2019 12:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΓΙΩΤΣΑ 31-03-2019 12:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 31-03-2019 13:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΓΙΩΤΣΑ 31-03-2019 13:00
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 -1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 31-03-2019 14:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΓΙΩΤΣΑ 31-03-2019 14:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 09:45
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 09:45
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 11:00
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 11:00
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 12:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 31-03-2019 12:15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 31-03-2019 10:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 31-03-2019 10:30
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Λ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 31-03-2019 10:30
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 31-03-2019 10:30

 

 

*** ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ, Η ΩΡΑ ΑΛΛΑΖΕΙ!!!

ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΤΟΥΝ ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%cf%8e%ce%bd-30-31-03-2019/

Οι Κορυφαίοι της Ελληνικής Διαιτησίας στην Πιερία

Οι κορυφαίοι της Ελληνικής Διαιτησίας στην Πιερία

Ξεκίνησε στο Αθλητικό Κέντρο της ΕΠΣ Πιερίας στη Νέα Έφεσο, το Σεμινάριο των Αξιωματούχων 1ης κατηγορίας της ΚΕΔ/ΕΠΟ.

Οι κορυφαίοι Έλληνες Διαιτητές, υπό τις οδηγίες του Διευθυντή Ακαδημίας της ΚΕΔ κου. Σταύρου Τριτσώνη, του Εθνικού Γυμναστή Διαιτητών κου. Βασίλη Λώλη και  του κου. Μιχάλη Κουκουλάκη (VAR Project Leader της ΚΕΔ), με την ταυτόχρονη παρουσία  και συμμετοχή του προέδρου και των υπολοίπων μελών της ΚΕΔ/ΕΠΟ κ.κ. Vitor De Melo Pereira, Juan Antonio Fernandez Marin, Leif Lindberg, Δημήτρη Καλύβα, Νίκου Ιωσηφόγλου, βρίσκονται ήδη στην Πιερία για την διεξαγωγή ενός από τα σημαντικότερα σεμινάρια εκπαίδευσης τους.

Η διοίκηση της ΕΠΣ Πιερίας έχοντας αποδεδειγμένα άψογη συνεργασία με τη διοίκηση της ΕΠΟ, κατάφερε –για άλλη μια φορά- και εξασφάλισε ώστε να φιλοξενηθεί στην Πιερία, μια σημαντική εκπαιδευτική διοργάνωση κορυφαίου επιπέδου.

Οι στόχοι του συγκεκριμένου σεμιναρίου, αφορούν στα εξής:

-Nα γίνει ανάλυση των 3/4 των αγώνων της σαιζόν 2018/19 τόσο της Super League όσο και των αγώνων του Κυπέλλου Ελλάδος.

 -Nα εισαχθεί ένα νέο check φυσικής κατάστασης των Αξιωματούχων Διαιτησίας.

-Να πραγματοποιηθεί πρακτική εξάσκηση των Αξιωματούχων Διαιτησίας.

-Να υπάρξει ομοιομορφία της διαδικασία λήψης αποφάσεων.

-Να γίνει προετοιμασία για τις τελευταίες φάσεις των διοργανώσεων.

-Να γίνει προετοιμασία της διαδικασίας για το VAR.

Για  την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΣ Πιερίας

                            Ο Πρόεδρος                                                                    Ο Γενικός Γραμματέας
Αστέριος Κ. Τόκας                                                            Δημήτριος Β. Τσακνάκης

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%bf%ce%b9-%ce%ba%ce%bf%cf%81%cf%85%cf%86%ce%b1%ce%af%ce%bf%ce%b9-%cf%84%ce%b7%cf%82-%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%b7%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%ae%cf%82-%ce%b4%ce%b9%ce%b1%ce%b9%cf%84%ce%b7%cf%83%ce%af%ce%b1/

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 30 & 31-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  30-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:30
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 16:30
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 16:30
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 16:30
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ 16:30
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΡΙΝΟΥ 16:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ Β΄ ΣΒΟΡΩΝΟΥ-ΠΙΣΩ 16:30

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   26η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  31-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 17:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 17:00
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΕΞΟΧΗΣ 17:00
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΛΟΦΟΥ 17:00
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΒΡΥΑΣ 17:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ 17:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ Β  Δ.Α.Κ. 17:00
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 17:00
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%b1%ce%b3%cf%89%ce%bd%ce%b9%cf%83%cf%84%ce%b9%ce%ba%cf%8c-%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-30-31-03-2019/

Κλήση ΝΕΩΝ για Προπόνηση, ΤΕΤΑΡΤΗ 27-3-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΗΛΙΚΙΑ ΝΕΩΝ :2004

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ :ΤΕΤΑΡΤΗ 27-3-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την ΤΕΤΑΡΤΗ 27-3-2019 και ώρα 15:30- 19:00 μ.μ  με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση και εκπαίδευση με διαιτητές SUPER LEAGUE.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Αμανατίδης Παναγιώτης στο τηλ  6976340087.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
2 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
3 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
4 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 ΜΑΛΕΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
7 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
8 ΣΙΤΜΑΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
9 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΟΣ 25Η  ΜΑΡΤΙΟΥ
10 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
11 ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΠΛΗΤΩΝ
13 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
14 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΑΝΟΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
15 ΞΥΔΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
16 ΚΟΥΡΤΣΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
17 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
18 ΜΑΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
19 ΦΩΚΑΊΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
20 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
21 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Π/Α/Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
22 ΜΠΑΤΖΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
23 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
24 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
25 ΤΣΑΝΙ ΝΙΝΟ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
26 ΤΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
27 ΜΥΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
28 ΧΑΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
23 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
24 ΜΑΓΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
25 ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
26 ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
27 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%ae%cf%83%ce%b7-%ce%bd%ce%b5%cf%89%ce%bd-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%80%cf%8c%ce%bd%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%84%ce%b5%cf%84%ce%b1%cf%81%cf%84%ce%b7-27-3-2019/

ΚΛΗΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 26-3-2019 ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2006-2007

 ΤΡΙΤΗ 26-3-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη  26-3-2019 και ώρα 15:10 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για φιλικό παιχνίδι.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Κυπαρίσσης Παναγιώτης στο τηλ 6932343683.

A/A ONOM/MO ΟΜΑΔΑ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC
2 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ KATERINI FC
3 ΦΤΕΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
5 ΦΤΕΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
7 ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ KATERINI FC
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
10 ΖΗΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
11 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
12 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
13 ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KATERINI FC
14 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
15 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
18 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΛΟΣ OLYMPIAN FC
19 ΖΑΧΟΥΔΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20 ΚΑΒΑΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
21 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC
22 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ KATERINI FC
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%ba%ce%bb%ce%b7%cf%83%ce%b7-%cf%80%ce%b1%ce%b9%ce%b4%cf%89%ce%bd-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%cf%84%cf%81%ce%b9%cf%84%ce%b7-26-3-2019-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%86%ce%b9%ce%bb%ce%b9%ce%ba%ce%bf-%cf%80%ce%b1/

Πρόγραμμα Υποδομής 23 & 24-03-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 10:00 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 10:50 ΣΤΥΛΟΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 11:40 ΣΤΥΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 12:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 13:20 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1, ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 23-03-2019 10:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 23-03-2019 11:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 23-03-2019 12:00 ΓΚΙΟΚΑ ΑΓΓ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 23-03-2019 13:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΠΑΟ Κ. ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 23-03-2019 14:00 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 09:30 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 10:45 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 12:00 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 13:15 ΣΤΥΛΟΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 09:30 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Γ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 10:45 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 23-03-2019 13:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΣΑΒΒΑΤΟ 23-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 23-03-2019 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 23-03-2019 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΡΕΠΩ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

 

 

 

     ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018-2019 —
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ 23 & 24 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ8 /5 vs 5/2 X 20’                  ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019       

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 10:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 11:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 12:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ10/7 vs 7/2 X 25’                ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 2 ΑΜΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-03-2019 10:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΓΙΩΤΣΑ 24-03-2019 10:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-03-2019 11:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΓΙΩΤΣΑ 24-03-2019 11:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 1 ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-03-2019 12:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΓΙΩΤΣΑ 24-03-2019 12:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 1 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-03-2019 13:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ – 1 ΓΙΩΤΣΑ 24-03-2019 13:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – 2 ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ 24-03-2019 14:00 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ -2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΓΙΩΤΣΑ 24-03-2019 14:00 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Ι.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ12 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 3 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 09:30 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 10:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 1 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 10:45 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC – 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – 2 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 12:00 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 13:15 ΡΕΤΣΙΔΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 3 ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 13:15 ΖΟΥΜΠΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /9 vs 9/2 X 30’               ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 09:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 12:00 ΡΕΤΣΙΔΗΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ14 /11 vs 11/2 X 35’           ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019        

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ – 1 Γ. ΚΑΛΙΑΝΙΔΗΣ 24-03-2019 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 24-03-2019 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
***  ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΕΝΩΣΙΑΚΟ 24-03-2019 15:00 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Κ16 /11 vs 11/2 X 40’           ΚΥΡΙΑΚΗ 24-03-2019      

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 24-03-2019 10:30 ΚΟΥΚΙΩΤΗΣ

 

*** Ο αγώνας της κατηγορίας Κ-14 (11 vs 11) /// “ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 – 1 — ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ”,
στο ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠΕΔΟ, διεξάγεται με γηπεδούχο την πρώτη ομάδα.

Ο Γιατρός του Αγώνα παρίσταται με ευθύνη της γηπεδούχου και το Εξοδολόγιο του Διαιτητή (10 ΕΥΡΩ),

καταβάλλεται στο διαιτητή πριν την έναρξη, επίσης από τη γηπεδούχο ομάδα.

Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-%cf%85%cf%80%ce%bf%ce%b4%ce%bf%ce%bc%ce%ae%cf%82-23-24-03-2019/

Αγωνιστικό Πρόγραμμα 23 & 24-03-2019

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  23-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΑΦΟΥ 16:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 16:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16:00
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 16:00
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ Β΄ ΣΒΟΡΩΝΟΥ – ΠΙΣΩ 16:00

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   24η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  24-03-2019

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΒΡΥΑΣ 16:00
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Β  Δ.Α.Κ. 16:00
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 16:00
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 16:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ 16:00
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΞΟΧΗΣ 16:00
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  2012 ΛΟΦΟΥ 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 16:00
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%ce%b1%ce%b3%cf%89%ce%bd%ce%b9%cf%83%cf%84%ce%b9%ce%ba%cf%8c-%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b3%cf%81%ce%b1%ce%bc%ce%bc%ce%b1-23-24-03-2019/

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΕΩΝ, ΔΕΥΤΕΡΑ 18-3-2019

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΝΕΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2003-2004

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 18-3-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την ΔΕΥΤΕΡΑ 18-3-2019 και ώρα 15:30 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Αμανατίδης Παναγιώτης στο τηλ  6976340087.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
    2 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
3 ΡΙΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
4 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
5 ΡΙΖΟΣ ΗΛΙΑΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
6 ΧΕΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
7 ΔΗΜΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
8 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
9 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
10 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
11 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
   12 ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
13 ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
14 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
15 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
16 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
17 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
18 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
19 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
20  ΚΟΥΛΟΥΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   Γ. Α. Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
21 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
22 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
23 ΞΥΔΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  Π. Α. Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
Κοινοποιήστε...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: http://epspierias.gr/%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%80%ce%bf%ce%bd%ce%b7%cf%83%ce%b7-%ce%bd%ce%b5%cf%89%ce%bd-%ce%b4%ce%b5%cf%85%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%b1-18-3-2019/

Load more