Οι αγώνες Play-Off της Α΄ Ερασιτεχνικής
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: PLAY–OFF Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 04-05-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ...
συντάκτης epspierias · Published 30 Απριλίου 2019
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: PLAY–OFF Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 04-05-2019 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ...
συντάκτης epspierias · Published 30 Απριλίου 2019
ΟΡΙΣΜΟΙ PLATAMON CUP 2019 30.04.2019 ΟΡΙΣΜΟΙ PLATAMON CUP 2019 02.05.2019 PLATAMON CUP...
συντάκτης epspierias · Published 19 Απριλίου 2019
BALCAN CUP ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, GROUP 2004-2005 Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4/2019 ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 10:15 ΓΗΠΕΔΟ...
συντάκτης epspierias · Published 19 Απριλίου 2019
BALCAN CUP ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, GROUP 2006-2007 Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/4/2019 ΚΑΤΕΡΙΝΗ FC-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΩΡΑ 09:00 ΓΗΠΕΔΟ...
συντάκτης epspierias · Published 19 Απριλίου 2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 20ΗΣ & 21ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019...
συντάκτης epspierias · Published 16 Απριλίου 2019
39ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ – Σ.Φ.Κ. ΠΙΕΡΙΚΟΣ Νέα εποχή για το Θεσμό...
συντάκτης epspierias · Published 15 Απριλίου 2019
Αγαπητοί φίλοι. Σας ενημερώνουμε ότι η συνέντευξη τύπου εν’ όψη του Τελικού Κυπέλλου της Ε.Π.Σ....
συντάκτης epspierias · Published 15 Απριλίου 2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΗΛΙΚΙΑ ΝΕΩΝ :2004 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ :ΔΕΥΤΕΡΑ 15-4-2019 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να...
συντάκτης epspierias · Published 13 Απριλίου 2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2006-2007 ΤΡΙΤΗ 16-4-2019 Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται...
συντάκτης epspierias · Published 12 Απριλίου 2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ — ΥΠΟΔΟΜΕΣ 2018 – 2019 — ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 13ΗΣ & 14ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019...
συντάκτης epspierias · Published 11 Απριλίου 2019
Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται τροποποίηση στο αγωνιστικό πρόγραμμα που...
συντάκτης epspierias · Published 8 Απριλίου 2019
Στο Λιτόχωρο και τη Νέα Έφεσο αυτή την εβδομάδα οι προημιτελικοί αγώνες Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων...
συντάκτης epspierias · Published 8 Απριλίου 2019
ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΤΜΗΜΑ : ΗΛΙΚΙΑ ΝΕΩΝ :2004 ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ : ΔΕΥΤΕΡΑ 8-4-2019 Καλούνται οι παρακάτω...
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 10 | 79 |
2 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ | 10 | 72 |
3 | • | ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ | 10 | 57 |
4 | • | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | 10 | 54 |
5 | • | ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012 | 10 | 44 |
6 | • | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ | 10 | 42 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ | 8 | 43 |
2 | • | ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ | 8 | 34 |
3 | • | ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ | 8 | 34 |
4 | • | ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ | 8 | 32 |
5 | • | ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ | 8 | 21 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Κορινού | 6 | 63 |
2 | • | Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ Λόφου | 6 | 60 |
3 | • | ΕΘΝΙΚΟΣ Κατερίνης | 6 | 57 |
4 | • | ΠΙΝΔΟΣ Α.Αγιάννη | 6 | 45 |
5 | • | ΕΛΠΙΣ Ανδρομάχης | 6 | 45 |
6 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου | 6 | 40 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Ράχης | 1 | 33 |
2 | • | ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.Αγιάννη | 1 | 25 |
3 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ | 1 | 24 |
4 | • | ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΣ | 0 | 22 |
5 | • | ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ | 1 | 20 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΟΛΥΜΠΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ | 9 | 60 |
2 | • | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ | 9 | 57 |
3 | • | ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ | 9 | 55 |
4 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006 | 9 | 53 |
5 | • | ΡΟΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | 9 | 44 |
6 | • | ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 9 | 36 |
Θέση | Ομάδα | Αγώνες | Βαθμοί | |
---|---|---|---|---|
1 | • | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σφενδάμης | 7 | 42 |
2 | • | ΔΟΞΑ 10 Μοσχοχωρίου | 7 | 39 |
3 | • | ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Β΄ | 7 | 32 |
4 | • | ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ Β΄ | 7 | 31 |
5 | • | ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Κεραμιδίου Β΄ | 7 | 31 |
6 | • | ΑΠΟΛΛΩΝ Λιτοχώρου Β΄ | 8 | 19 |
7 | • | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ | 7 | 19 |
8 | • | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κατερίνης Β΄ | 7 | 17 |
9 | • | 25η ΜΑΡΤΙΟΥ | 7 | 11 |